Podobne artykuły

„TzG”: Widzowie cieszą się, że Żyła odpadła!

2019.03.30 16:46 | © Stars.pl

Justyna Żyła stała się celebrytką dzięki głośnemu rozwodowi z Piotrem Żyłą. Żona skoczka postanowiła publicznie prać swoje brudy i w ten sposób wmieszała całą Polskę w zakończenie swojego małżeństwa. Jak się okazuje wyszło jej to jednak na dobre, bo od tego czasu Justyna jest rozchwytywana. Znalazła się na okładce Playboya, dostała swój program w telewizji, a ostatnio mogliśmy oglądać jej zmagania w „Tańcu z Gwiazdami”.

Galeria KAPIF

Justyna Żyła i Tomasz Barański odpadli z programu. W końcu! Od początku „Tańca z Gwiazdami”, Justyna mimo że nie potrafiła poprawnie zatańczyć kilku kroków. Od pierwszego odcinka, wyniki głosowania widzów były zaskakujące. Justyna Żyła od początku zdobywała najmniej punktów, ale wciąż była w programie, pokonując tym samym o dużo lepszych uczestników. Widzowie oskarżyli producentów programu o to, że wyniki są ustawione!

Galeria KAPIF

Jak się okazuje, po piątkowym odcinku wszyscy odetchnęli z ulgą. Justyna i Tomasz opuścili program. Komentarze widzów są jednogłośne: No nareszcie. Ile można było czekań na ten moment?

6 odcinków za późno.

Lepiej późno niż wcale

Myślę, że Tomek odetchnął z ulgą.

Tylko Tomka żal.

Szkoda mi tylko Tomka, genialnego tancerza, ale do tanga trzeba dwojga

My też uważamy, że Tomek odetchnął z ulgą. W końcu ostatnio media obiegła informacja, że ma on dość beztalencia Justyny i kończy mu się cierpliwość.

A Wy jak myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie