Podobne artykuły

Dominika Tajner chce być blisko dzieci Michała!

2019.04.02 23:56 | © Stars.pl

W połowie marca Dominika Wisniewska poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że jej mąż złożył papiery rozwodowe. Nie kryła ona zaskoczenia, bo jak twierdzi nie wiedziała o niczym. Post z tą informacja zniknął z jej profilu, ale niestety Dominika potwierdziła te doniesienia. Spekuluje się, że powodem takiej decyzji Michała był udział Dominiki w „Tańcu z Gwiazdami” i zazdrość o nią.

Galeria www.instagram.com/dominika_tajner_wisniewska

Tajner zapewniała w mediach, że kocha Michała i jest załamana jego decyzją. Para jak dotąd uchodziła za szczęśliwą i wydawało się, że Wiśniewski ustatkował się przy Dominice, która niewątpliwie była z nim w trudnych chwilach i bardzo mu pomogła. Tajner zmieniła na facebooku status związku na „wolna” a z nazwiska usunęła człon „Wiśniewska”.

Galeria www.instagram.com/dominika_tajner_wisniewska

Wszyscy byli zaskoczeni ta informacją, łącznie z samą zainteresowaną. Niedawno Michał Wiśniewski opublikował na swoim Facebooku filmik, na którym razem z Dominiką utwierdzają fanów w przekonaniu, że między nimi jest wszystko w porządku. Jednak jak się okazało, nie było to prawdą.

Galeria www.instagram.com/dominika_tajner_wisniewska

Michał nie odniósł się w poważny sposób do tej sprawy, więc nie wiemy jak wygląda to z jego punktu widzenia.

Nie da się ukryć, że Dominika musiała naprawdę kochać Michała, bo nie dość, że pomogła mu w trudnych chwilach to jeszcze pokochała jego dzieci jak swoje i jak się okazuje jest idealną macochą. Dominika z pierwszego małżeństwa ma 12 letniego syna Maksymiliana, a Michał z poprzednich małżeństw 4 dzieci. Z Mandaryną ma 17-letniego syna Xaviera i 16-letnią córkę Fabienne, a z trzecią żoną, Anną Świątczak: 13-letnią córkę Etiennette, i 11-letnią Vivienne.

„Fakt” donosi, że Dominika rozmawiała z dziećmi Michała po rozstaniu z nim: Odbyła z nimi rozmowę i zapewniła, że jej rozwód z Michałem nie wpłynie na ich kontakty. Dzieci Michała będą mogły cały czas na nią liczyć. Dominika mówi nawet, że jeśli ich rodzice nie będą mieć nic przeciwko, chętnie zaprosi je do siebie w góry

Dominika była dumna, że ma taką rodzinę. Dla niej liczyły się przede wszystkim uczucia i nie dzieliła dzieci na swoje czy męża: Wszystkich traktuję równo. (...) Moja patchworkowa rodzina jest po prostu piękna

Michałowi ciężko będzie znaleźć tak wyrozumiała i tolerancyjną kobietę jaką jest Dominika, biorąc pod uwagę przeszłość lidera „Ich Troje” . Zgadzacie się z nami?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie