Podobne artykuły

Rzekoma kochanka Wiśniewskiego załamana!

2019.04.03 09:09 | © Stars.pl

W połowie marca Dominika Wiśniewska poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że jej mąż złożył papiery rozwodowe. Nie kryła ona zaskoczenia, bo jak twierdzi nie wiedziała o niczym. Post z tą informacja zniknął z jej profilu, ale niestety Dominika potwierdziła te doniesienia.

Galeria East news

Nie kryła ona zaskoczenia, bo jak twierdzi nie wiedziała o niczym. Post z tą informacja zniknął z jej profilu, ale niestety Dominika potwierdziła te doniesienia. Spekuluje się, że powodem takiej decyzji Michała jest udział Dominiki w „Tańcu z Gwiazdami” i zazdrość o nią.

Galeria www.instagram.com/agatabuczkowska_official

Galeria www.instagram.com/agatabuczkowska_official

Tajner zapewniała w mediach, że kocha Michała i jest załamana jego decyzją. Para jak dotąd uchodziła za szczęśliwą i wydawało się, że Wiśniewski ustatkował się przy Dominice, która niewątpliwie była z nim w trudnych chwilach i bardzo mu pomogła. Tajner zmieniła na facebooku status związku na „wolna” a z nazwiska usunęła człon „Wiśniewska”.

Wszyscy byli zaskoczeni ta informacją, łącznie z samą zainteresowaną. Niedawno Michał Wiśniewski opublikował na swoim Facebooku filmik, na którym razem z Dominiką utwierdzają fanów w przekonaniu, że między nimi jest wszystko w porządku. Jednak jak się okazało, nie było to prawdą.

Magazyn „Flesz” informował, że znajomi pary przyznali, że między małżonkami już dawno nie układało się najlepiej: Tam zawsze były tarcia, a poza tym oboje byli o siebie bardzo zazdrośni. Najostrzej kłócili się, kiedy ona była menedżerem Michała i pracowali razem. Dlatego postanowili rozdzielić swoje drogi zawodowe.

Twierdzą oni również, że Michał nawiązał bliską relację 20-letnią Agatą Buczkowską, nową wokalistką "Ich Troje". Ta zaprzeczyła tym doniesieniom wydając specjalne oświadczenie na swoim facebboku i jak się okazuje bardzo przeżywa te doniesienia.

„Fakt” donosi, że fani wysyłają do niej przykre wiadomości. Buczkowska jest załamana sytuacją i rozważa odejście z „Ich Troje”. „Fakt” informuje: Wytwórnia zapewnia jej nie tylko nagranie płyty, ale i dużą promocję. Agata mogłaby nie tylko poprawić swój wizerunek, ale i w końcu wyjść z cienia Wiśniewskiego

Buczkowska ma podpisany kontrakt jeszcze na kilka miesięcy, więc możliwe, że 7 wokalistka zespołu jeszcze w tym roku się z nim pożegna. Z Wiśniewskim występuje od 2017 roku. Agata bardzo przeżywa tą całą sytuację i nie umie sobie z tym poradzić.

Myślicie, że odejdzie z "Ich Troje"?

Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie