Podobne artykuły

Meghan trzyma Harry'ego pod pantoflem!

2019.04.05 11:14 | © Stars.pl

O tym, że Meghan ma podły charakter wiemy od dawna. Od kiedy Harry wziął ślub z Markle Brytyjskie media rozpisują się na temat Księżnej niemal każdego dnia. Nie tylko pracownicy, którzy odeszli z powodu Meghan z Pałacu mięli jej dość, ale do tego grona zalicza się też sama Królowa Elżbieta, Księżna Kate i jej dzieci.

Galeria www.instagram.com/kensingtonroyal

Księżna Sussex ma bardzo trudny charakter i jest ciężka we współpracy. Przez jej konflikt z Kate, William i Harry bardzo oddalili się od siebie. Teraz okazuje się, że Meghan ma wielki wpływ na swojego męża. Zabroniła mu kontaktów z byłymi dziewczynami i ograniczyła jego znajomości z czasów studiów.

Galeria www.instagram.com/kensingtonroyal

W 2005-2010 r. Harry był w związku z Chelsy Davy, a od 2012 do 2014 roku jego dziewczyną byłą aktorka Cressida Bonas. Oba związki traktował poważnie i zakończył je w dobrych relacjach. Obie Pani były obecne na ślubie Harrego z Meghan, ale niestety ma już zakaz kontaktowania się z nimi.

Galeria www.instagram.com/kensingtonroyal

Katie Nicholl, autorka książki o rodzinie królewskiej "Harry & Meghan: Life, Loss, and Love" w rozmowie z „Cosmopolitan” donosi: Kiedy Harry w końcu się ożenił, na zawsze zerwał więzi ze swoimi byłymi

Po ślubie rozmawiał z Chelsy w pewien specyficzny sposób. Wyglądało to jak pożegnanie. Myślę, że prawdopodobnie Cressida i Chelsy wiedziały, że po ślubie nie zobaczą już księcia Harry'ego

Jak widać Meghan jest bardzo zasadniczka, trzyma Harrego krótko, a ten żyje pod pantoflem żony. Myślicie, że jest tak zazdrosna o Księcia?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie