Podobne artykuły

Meghan nie dostanie królewskich klejnotów!

2019.04.06 09:11 | © Stars.pl

Życie Rodziny Królewskiej jest jak reality show. Nigdy nie wiemy co przyniosą doniesienia z zagranicznej prasy. Od kiedy Meghan została żoną Harry'ego plotkom nie ma końca. Mimo, iż niedługo para zostanie rodzicami Księżna nie ma taryfy ulgowej i media ciągle o niej huczą. Trzeba przyznać, że od kiedy dołączyła do Rodziny Królewskiej stara się wprowadzić „powiew świeżości”.

Galeria www.instagram.com/meghanmarkle_official

Co rusz łamie protokół królewski i pokazuje, że ma własne zdanie i zasady. Rzecz jasne, że nie podoba się to Królowej Elżbiecie II. Już niejednokrotnie informowaliśmy, że Meghan podpadła babci Harry'ego, ale jakoś specjalnie nic sobie z tego nie robiła.

Galeria www.instagram.com/meghanmarkle_official

Teraz niestety może być inaczej, bo Królowa ograniczyła Meghan dostęp do błyskotek. Elżbieta II jest bardzo zasadnicza i nie podoba się jej to, że Księżna Sussex chce mieć takie same przywileje jak jak wyżsi w hierarchii członkowie Rodziny Królewskiej. Postanowiła zatem ukrócić Meghan wypożyczanie drogiej biżuterii. To musiało zaboleć Księżną, bo jak wiemy na każdym kroku rywalizuje z Kate, o to, która będzie miała na danej uroczystości droższe klejnoty.

Galeria www.instagram.com/meghanmarkle_official

„Daily Mail” informuje i cytuje słowa Królowej: Meghan nie będzie mieć tego, co chce. Dostanie to, co ja uznam za stosowne

Oczywiście żony Williama to nie dotyczy: Oczywiście Kate jako przyszła księżna Walii i starszy członek rodziny może korzystać z klejnotów. Nie znaczy to, że rzeczy nie będą wypożyczane Meghan w przyszłości

Jak widać Królowa znalazła sposób na ukaranie Meghan i to dość boleśnie. Myślicie, że to wywoła jeszcze większy konflikt między Paniami?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie