Podobne artykuły

„Big Brother”: Odejście i nominacje za nami.

2019.04.08 10:36 | © Stars.pl

W połowie marca ruszyła nowa edycja długo wyczekiwanego programu „Big Brother”. 18 lat temu był to jeden z najbardziej popularnych reality show, który cieszył się ogromną popularnością. W pierwszej edycji udział wzięli m.in.:Manuela Michalak, Gulczas, Alicja Walczak, Klaudiusz Ševković, Małgorzata Maier czy zwycięzca show Janusz Dzięcioł.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata każdy z uczestników miał swoje 5 minut sławy. Nikt z nich nie zrobił jednak zawrotnej kariery. W tej edycji producenci postawili na młodych ludzi (tylko 2 uczestników jest ok. 40), bardzo do siebie podobnych. To typ instagramowiczów.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Co niedziele z programu decyzją widzów odchodzi jedna osoba. W zeszłym tygodniu nominowani byli: Karolina, Łukasz i Justyna.

Galeria Screen BB

Karolina czuła się samotna w Domu Wielkiego Brata, gdy program karnie opuścił Maciek, za groźby kierowane w stronę Łukasza. To właśnie ona opuściła program i nie ukrywała, że decyzja ta bardzo ją ucieszyła.

Po wyjściu powiedziała: Brakowało mi bliskich, rodziny

W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak wyznała, że czas który spędziła w Domu był wystarczający. Na Karolinę przed studiem czekał Maciek. Czyżby to był początek poważniejszej znajomości?

W tym tygodniu nominowani do opuszczenia Domu Wielkiego Brata są Radek i Klaudia. Oboje otrzymali po pięć głosów.

Jak myślicie kto odpadnie w przyszłą niedzielę?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie