Podobne artykuły

„Big Brother”: Widzowie oburzeni nominacjami.

2019.04.09 08:58 | © Stars.pl

W niedzielę Dom Wielkiego Brata decyzją widzów opuściła Karolina. Odbyły się też kolejne nominacje, podczas których uczestnicy wytypowali do opuszczenia programu Klaudię i Radka. Na instagramie „Big Brothera” zawrzało a uczestnicy nie kryją oburzenia wyborem uczestników. Uważają oni, że Dom opuszczają najlepsi uczestnicy i eliminowane są najmocniejsze ogniwa.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Faktycznie. W głowie się nie mieści, jak można nominować fajnego, normalnego kolesia, tylko dlatego, że "rządzi się" w kuchni.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Żenada, że Oleh, który jest nudny jak flaki z olejem i nie ma kompletnie własnego zdania, ma zero nominacji, a taka Justyna czy Radek po kilka. Na samym końcu zostaną same bezbarwne osoby.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Nie ogarniam, Radek spoko gość. Jak widać, nadal próbują wyeliminować najmocniejsze ogniwo.

Widzowie uważają, że Igor jest najbardziej fałszywy, ponieważ nominuje osoby z którymi się trzyma: Igor eliminuje najsilniejszych... Maćka teraz Radka. Strategia obmyślona. Pseudo kolega jest mocno nieszczery.

Dzisiejsze nominacje pokazały, jaki naprawdę jest Igor. Wydawał się fajnym kolesiem, ale fałszywość bije od niego na kilometr!

Igor dosiadł się do Radka i mówi mu, że współczuje nominacji, a sam głosował na niego, tak jak na kumpla Maćka! Co za fałszywy i obleśny typ!

Zainteresowanie „Big Brotherem” rośnie. „Wirtualne media” podały, że codzienne programy o 20.00 ogląda średnio 1,03 mln widzów, nocne programy 259 tys. widzów, a niedzielne główne wydanie śledzi 805 tys. osób. Najwięcej widzów oglądało program, w którym uczestnicy wchodzili do Domu Wielkiego Brata. Oglądało go 2,23 mln widzów.

A Wy jesteście fanami BB?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie