Podobne artykuły

„Big Brother”: Będzie seks na wizji?!

2019.04.09 10:51 | © Stars.pl

Kilka dni temy do Domu Wielkiego Brata weszła Magdalena Zając. Magda jest rolniczką i ma dziewięcioletnią córkę Wiktorię. Jej największą pasją są konie. Filip Chajzer powiedział, że Zając „nie lubi pustych lasek” i że "tak samo dobrze czuje się w gumofilcach jak i w pantoflach". Magda ma stałego partnera, ale w stosunku do mężczyzn jest bardzo wymagająca.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Magda od samego początku szokuje. Pod prysznicem kąpie się nago i nie przejmuje się obecnością kamer. Jej koleżanki biorą prysznic w kostiumie kąpielowym, co niezbyt podoba się widzom;)

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Magda już została porównana do Frytki, uczestniczki trzeciej edycji „Big Brothara”, która również nie przejmowała się obecnością kamer w Domu Wielkiego Brata. Wszyscy dokładnie pamiętamy scenę, gdy w jacuzzi baraszkowała z Łukaszem Wiewiórskim.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Czy w tej edycji będzie podobnie?

Wczoraj w „Dzień Dobry TVN” gośćmi byli Manuela Michalak, Maciek Borowicz i Karolina Wnęk. Manuela komentuje wydarzenia z nowej edycji BB i wczoraj wspomniała, że być może jakieś uczucie rozwinie się w Domu Wielkiego Brata. Mówiła o Magdzie i Igorze, którzy zdecydowanie mają się ku sobie. Wtedy Karolina wtrąciła, że raczej możemy liczyć na jakieś relacja fizyczne niż psychiczne. Ona jako ostatnia opuściła program, więc na pewno nie były to bezpodstawne słowa...

Czyżby w Domu Wielkiego Brata szykował się skandal?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie