Podobne artykuły

CEJROWSKI OSTRO O NAUCZYCIELACH: "komunistyczne trepy"

2019.04.10 18:05 | © Stars.pl

Wojciech Cejrowski był niedawno gościem Radia Wnet. W audycji Studio Dziki Zachód rozmawiał z Krzysztofem Skowrońskim i chętnie wypowiadał się na temat strajku nauczycieli. Jakby tego było mało, skrytykował również Związek Nauczycielstwa Polskiego. Podróżnik od lat słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi, jednak tym razem przeszedł samego siebie!

Galeria fot. Instagram/wojciechcejrowski

Zdaniem Wojciecha Cejrowskiego szkoły tylko i wyłącznie psują dzieci. Podróżnik uważa, że rodzice nie powinni posyłać do nich swoich pociech! Celebryta jest również przekonany, że jedynym, sensownym rozwiązaniem na zakończenie strajku jest... zlikwidowanie ZNP!

Galeria fot. Instagram/wojciechcejrowski

Wystarczyłoby zmienić przepisy, co może zrobić minister, dotyczące uprawnień nauczycielskich i wtedy część nauczycieli wylatuje z bomby, bo nie spełnia warunków. I powinni być to tacy, którzy są w ZNP. To jest komunistyczna organizacja. (...) Kuźnia komunistycznych trepów. A ci co są w "Solidarności" nie wylatują z pracy. Mamy oczyszczony teren, osłabione ZNP, komunistyczny związek, który w ogóle nie powinien istnieć - wyznał Cejrowski

Galeria fot. Instagram/wojciechcejrowski

W tym momencie prowadzący audycję Krzysztof Skowroński zwrócił uwagę, że obecnie do Związku Nauczycielstwa Polskiego należy obecnie aż 300 tysięcy nauczycieli. Bardzo szybko okazało się jednak, że Cejrowski ma rozwiązanie również tego problemu:

To trzeba 300 tys. ludzi usunąć, zostawić 10 procent - skomentował

Celebryta stwierdził również, że... szkoła nie powinna być obowiązkowa! Jego zdaniem są przecież tacy ludzie, którzy "nie chcą sobie do głowy nic pakować".

Mają złote palce do naprawiania silników samochodowych. Powinni skończyć zawodówkę, odpuścić im historię, matematykę i inne głupstwa, trochę zrobić komputera i tyle - wyznał

Podróżnik dodał, że każdy nauczyciel pracujący w szkole musi mieć wyższe wykształcenie. Stwierdził, że Ci, którzy jeszcze go nie mają powinni dostać maksymalnie 4 lata na dokształcenie się. Jeżeli nie udałoby mu się skończyć studiów, automatycznie traciłby dożywotnio uprawnienia zawodowe.

Z najnowszych doniesień wynika, że strajk najprawdopodobniej zostanie przerwany na okres świąteczny. Wszystko wskazuje jednak na to, że przerwa nie będzie oznaczała zakończenia strajku, ponieważ protestujący zamierzają walczyć dalej.

Polecane artykuły

Komentarze (18)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie