Podobne artykuły

Wiśniewscy się pogodzą przez dziecko?

2019.04.11 08:28 | © Stars.pl

W połowie marca Dominika Wiśniewska poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że jej mąż złożył papiery rozwodowe. Nie kryła ona zaskoczenia, bo jak twierdzi nie wiedziała o niczym. Post z tą informacja zniknął z jej profilu, ale niestety Dominika potwierdziła te doniesienia. Spekuluje się, że powodem takiej decyzji Michała był udział Dominiki w „Tańcu z Gwiazdami” i zazdrość o nią.

Galeria AKPA

Tajner zapewniała w mediach, że kocha Michała i jest załamana jego decyzją. Para jak dotąd uchodziła za szczęśliwą i wydawało się, że Wiśniewski ustatkował się przy Dominice, która niewątpliwie była z nim w trudnych chwilach i bardzo mu pomogła. Bardzo szybko zmieniła na Facebooku status związku na „wolna” a z nazwiska usunęła człon „Wiśniewska”.

Galeria MWMedia

Teraz w rodzinie Tajnerów nastąpi wielka zmiana. Kilka dni temu, teść Michała Wiśniewskiego, Apoloniusz Tajner, oświadczył, że spodziewa się dziecka! Jego 29 letnia partnerka Izabela Podolec, z którą jest w związku od ośmiu lat, jest w stanie błogosławionym.

Czy to wpłynie na małżeństwo Dominiki? Nie da się ukryć, że atmosfera w rodzinie bardzo się poprawiła. Mimo, że Apoloniusz jest wściekły na zięcia, bo kiedyś zaufał Michałowi i uwierzył w jego zapewnienia, że nie skrzywdzi Dominiki, to ma nadzieje, że małżeństwo jego córki przetrwa.

Czy pojawienie się maluszka w rodzinie wpłynie na małżonków? Jak myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie