Podobne artykuły

ARIEL WINTER SCHUDŁA PRZEZ... NARKOTYKI?

2019.04.11 23:01 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu w mediach regularnie pojawiają się plotki o tym, że Ariel Winter jest uzależniona od narkotyków, a także... że zrobiła sobie operację plastyczną. Zarówno fani, jak i media z całego świata byli przekonani, że aktorka bierze narkotyki. Oskarżenia pojawiły się w momencie, kiedy wszyscy zdali sobie sprawę, że Ariel bardzo schudła w wyjątkowo krótkim czasie...

Galeria fot. Instagram/arielwinter

Przez ostatnich kilka miesięcy aktorka musiała praktycznie przez cały czas walczyć z oskarżeniami o branie narkotyków. Niedawno doszła najwidoczniej do wniosku, że dłużej już tego nie wytrzyma i postanowiła w końcu wytłumaczyć wszystkim w jaki sposób udało jej się tak szybko zrzucić kilogramy.

Galeria fot. Instagram/arielwinter

Niedawno opublikowała na swoim Instagramowym profilu post, w którym wyjaśniła wszystkim zainteresowanym, że jej odchudzanie nie wiązało się z uzależnieniem od narkotyków, ani z żadną operacją plastyczną. Dodała również, że było po prostu efektem wprowadzenia kilku zmian w leczeniu.

Galeria fot. Instagram/arielwinter

Przez lata byłam na antydepresantach, które spowodowały, że przybrałam na wadze i nie mogłam ich stracić. Zawsze to było dla mnie frustrujące, ponieważ chciałam być w formie. Zmiana leku natychmiast spowodowała, że mogłam zrzucić te kilogramy z którymi wcześniej walczyłam. Leki unormowały mój metabolizm. Leki zadziałały też świetnie na moje zdrowie psychiczne. Chodziłam też na terapię co tydzień od 6 lat i nie wiem, gdzie byłabym bez tego, dzięki temu zaczęłam sobie radzić z moją przeszłością - napisała aktorka

Galeria

Myślicie, że tym oświadczeniem faktycznie udało jej się przekonać fanów? Aktorka dodała również, że obecnie jej celem jest... zbudowanie mięśni! Czekacie na kolejną metamorfozę?

Galeria fot. Instagram/arielwinter
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie