Podobne artykuły

ESMERALDA GODLEWSKA JEST W CIĄŻY?!

2019.04.12 09:01 | © Stars.pl

Jeżeli jeszcze niedawno byliście przekonani, że siostry Godewskie nie zaskoczą Was już niczym, musimy wyprowadzić Was z błędu. Nie od dziś wiadomo, że Monika (Esmeralda) i Małgorzata słyną z kontrowersyjnych wypowiedzi, pokazywania w sieci nagiego ciała i chwalenia się niezliczoną ilością przebytych operacji plastycznych.

Galeria fot. Instagram/esmeralda_godlewska

Po walce Esmeraldy, która odbyła się kilka tygodni temu w ramach FAME MMA byliśmy niemal przekonani, że żadne wydarzenie z życia sióstr nie będzie już dla nikogo żadnym zaskoczeniem. Godlewska najwidoczniej nie wyobraża sobie jednak życia z dala od mediów i niedawno opublikowała na swoim Instagramowym profilu post, którym ponownie bardzo szybko zwróciła na siebie uwagę.

Galeria fot. Instagram/esmeralda_godlewska

Esmeralda wrzuciła do sieci zdjęcie swojego synka z wyjątkowo długim opisem. Napisała w nim, że w najbliższym czasie wszyscy zainteresowani dowiedzą się o "kolejnym wspaniałym dziele Boga" w jej życiu. Celebrytka oczywiście nie przepuściła takiej okazji i pożaliła się w nim również na ojca dziecka, który zostawił ją kilka lat temu oraz, że w dzieciństwie jej się nie przelewało.

Galeria fot. Instagram/esmeralda_godlewska

Wszystko wskazuje więc na to, że Esmeralda Godlewska jest w kolejnej ciąży! Przypominamy, że celebrytka ma już jednego synka. W ubiegłym roku pochwaliła się fanom, że zaszła w drugą ciążę, jednak kilka dni po wyznaniu tej nowiny, Godlewska ogłosiła, że poroniła.

Galeria fot. Instagram/esmeralda_godlewska

Jesteście ciekawi czy Esmeralda Godlewska faktycznie jest w kolejnej ciąży? Przypominamy, że zaledwie kilka tygodni temu walczyła z Martą Linkiewicz w FAME MMA! Myślicie, że faktycznie byłaby na tyle nieodpowiedzialna żeby wejść na ring w takim stanie?

Galeria

Co ciekawe, większość fanów jest zachwycona wyznaniem celebrytki. Praktycznie każdy komentujący pisze, że ją podziwia! Niektórzy gratulują jej również kolejnej ciąży i dodają, że jest i będzie świetną mamą...

Galeria

Myślicie, że to prawda, czy po prostu po raz kolejny chciała zrobić wokół siebie trochę szumu?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (4)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie