Podobne artykuły

Kolejna Gwiazda broni Meghan!

2019.04.12 09:40 | © Stars.pl

Termin porodu pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze Royal Baby małżeństwa przyjdzie na świat już w tym miesiącu. Mimo tego, nagonka na Księżną Sussex trwa w najlepsze. Od kiedy wyszła za Harry'ego została „czarną owcą” w Rodzinie Królewskiej.

Galeria variety.com

Nic się nie zmieniło, a Meghan jest kreowana przez media na złą i podłą. Prawda jest taka, że często łamie protokół Królewski i nie lubi dostosowywać się do zasad panujących w Rodzie Windsorów. Nikt Księżnej nie lubi i nawet dzieci Kate i Williama mają jej dość.

Galeria www.instagram.com/sussexroyal

Ostatnio w obronie Markle stanął w publicznym wystąpieniu George Clooney. Czytajcie tutaj

Galeria www.instagram.com/sussexroyal

Tym razem głos w sprawie zabrała Oprah Winfrey. Jest ona przyjaciółką Książecej pary i nigdy tego nie ukrywała. Podczas wystapienia w amerykańskieś śniadaniówce powiedziała: Myślę, że jest przedstawiana niesprawiedliwie i czuję, że gdyby ludzie naprawdę ją znali, wiedzieliby, że jest nie tylko tym, co widzimy - że jest wdzięczna i dynamiczna w utrzymywaniu swojej pozycji, ale po prostu ma cudowne, ciepłe, otwarte, kochające serce. Myślę, że to bardzo niesprawiedliwe.

Oprah przy okazji powiedziała, że razem z Meghan i Harrym stworzyli serial o zdrowiu psychicznym, który będziemy mogli zobaczyć już w 2010 roku: Dynamiczny wieloczęściowy serial dokumentalny skupi się zarówno na chorobach psychicznych, jak i zdrowiu psychicznym, inspirując widzów do szczerej rozmowy o wyzwaniach, z jakimi mierzy się każdy z nas, i o tym, jak wyposażyć się w narzędzia nie tylko, by przetrwać, ale także by dobrze prosperować.

Myślicie, że plotki na temat Meghan są aż tak nieprawdziwe?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie