Podobne artykuły

"Ich Królewskie Wysokości podjęły osobistą decyzję"

2019.04.12 10:20 | © Stars.pl

Termin porodu Meghan zbliża się wielkimi krokami. Już w tym miesiącu na świecie pojawi się pierwsze Royal Baby Harry'ego i Meghan. Przygotowania do tego wielkiego dnia trwają od dawna, ale co chwila zmieniane są plany. Najpierw Meghan miała rodzić w domu, gdzie jak sama twierdziła, będzie miała spokój i intymność jaka w tym dniu potrzebuje z Księciem.

Później okazało się, że Harry'ego nie będzie przy porodzie, bo Meghan zdecydowała się na asystentkę ciążową. Później Meghan wybrała jednak szpital, a teraz dochodzą do nas informacje, że urodzi w domu, pod okiem specjalistów. Jak będzie naprawdę to nie wiemy i jak się okazuje, nie dowiemy się.

Pałac Buckingham wydał oficjalnie oświadczenie w tej sprawie: Książę i księżna Sussex są bardzo wdzięczni za życzliwość, jaką otrzymali od ludzi w Wielkiej Brytanii i na całym świecie, podczas oczekiwań na powitanie swojego dziecka. Ich Królewskie Wysokości podjęły osobistą decyzję, aby plany wokół narodzin były prywatne

Jak widać Meghan nie chce powtarzać tego co zrobiła Kate po pordzie. Już kilka godzin po narodzinach Middleton pokazała się z dzieckiem i mężem przed szpitalem w którym rodziła. Było to duże wydarzenie medialne, a na Książęcą parę czekało przed szpitalem tysiące Brytyjczyków. W przypadku Meghan niestety będzie inaczej. Nie tak szybko więc zobaczymy małego księcia lub księżniczkę.

Galeria www.instagram.com/meghanmarkle_officialGaleria www.instagram.com/meghanmarkle_officialGaleria TwiiterGaleria Twiiter
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie