Podobne artykuły

Dominika Tajner pozbywa się tatuażu!

2019.04.12 10:40 | © Stars.pl

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego to fakt. Piosenkarz postanowił zakończyć swoje czwarte małżeństwo i wszystkich tym bardzo zaskoczył, nawet swoją żonę, która jak twierdzi nie wiedziała o pozwie.

Galeria www.instagram.com/dominika_tajner_wisniewska

W połowie marca Dominika Tajner poinformowała w mediach społecznościowych o tym, że jej mąż złożył papiery rozwodowe. Nie kryła ona zaskoczenia, bo jak twierdzi nie wiedziała o niczym. Post z tą informacja zniknął z jej profilu, ale niestety Dominika potwierdziła te doniesienia. Spekuluje się, że powodem takiej decyzji Michała był udział Dominiki w „Tańcu z Gwiazdami” i zazdrość o nią.

Galeria www.instagram.com/dominika_tajner_wisniewska

Jak jest naprawdę nie wiadomo, bo Michał nie skomentował całej sprawy. Jak wiadomo uczucie Wiśniewskich było gorące, a para była w sobie bardzo zakochana. Tak, że postanowili wytatuować sobie na rękach swoje imiona jeszcze przed ślubem. Nic nie wskazywało na to, że kiedyś będą musieli się zastanawiać co zrobią z tatuażami w sytuacji ewentualnego rozwodu.

Kilka dni przed informacja o rozwodzie, Michal zamieścił na swoim facebooku filmik, w którym żartował z Dominiką z plotek o ich rozstaniu i mówili co ewentualnie zrobiliby z tatuażami: "Zmienię ten tatuaż, za chwilę go zmienię" - powiedziała Dominika "A ja też se dorysuję słoneczko i będę miał "Dominikana". Ja już mam pomysł, a Ty?"- zapytał Michał "Ja będę miała tu "Anioł" i będzie "Michał Anioł"."

Jak się okazuje, Dominika nie chce już „Michała” na swojej ręce i jak donosi „Plejada”, Tajner ma już dzisiaj mieć zabieg usuwający napis. Wychodzi na to, że Dominika nie liczy na nagły obrót sprawy i zmianę decyzji Michała. Czyżby przejrzała na oczy?

Jak myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie