Podobne artykuły

INSTAGRAM CHCE ŻEBY JUSTIN BIEBER I SELENA GOMEZ DO SIEBIE WRÓCILI

2019.04.13 12:03 | © Stars.pl

Nikt nie ma już chyba żadnych wątpliwości co do tego, że Justin Bieber kocha swoją żonę najbardziej na świecie. To właśnie dla niej zdecydował się niedawno na napisanie wiersza i opublikowanie go w sieci. Jakby tego było mało, muzyk staje w jej obronie przed hejterami, a ona pomaga mu poradzić sobie z problemami natury psychicznej. Justin nie zamierza jednak ukrywać, że w dalszym ciągu czuje coś do Seleny!

Galeria fot. Instagram/sorryjelena

Niedawno wokalista udowodnił wszystkim fanom, że w dalszym ciągu ma ogromny sentyment do swoich byłych. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że fani muzyka byli przerażeni, kiedy zdali sobie sprawę, że Instagram chce żeby Justin i Selena znowu się połączyli. Przypominamy, że artyści od jakiegoś czasu nie obserwują swoich profili.

Galeria fot. Instagram/sorryjelena

Justin opublikował na Insta Story screena z danymi konta, które od jakiegoś czasu regularnie wrzuca do sieci nieprawdziwe informacje na jego temat. Muzyk poprosił fanów żeby zgłaszali profil do administratorów w celu jego zablokowania. Co ciekawe na screenie można było zauważyć jeden bardzo istotny szczegół. Instagram zaproponował muzykowi Selenę Gomez jako profil, który powinien zaobserwować! Obok niej pojawiły się również Gigi Hadid, a także Camila Cabello.

Galeria fot. Instagram/sorryjelena

Jesteśmy jednak przekonani, że ta sytuacja nie zepsuje niczego w jego relacjach z Hailey. Nie od dziś wiadomo, że propozycje tego typu nie pojawiają się wyłącznie wtedy, kiedy często podglądamy profil danej osoby. Justin z pewnością w dalszym ciągu ma w telefonie numer Seleny i udostępnił Instagramowi swoją listę kontaktów dla szybszego wyszukiwania znajomych.

Warto również dodać, że Selena i Justin w dalszym ciągu mają bardzo wielu wspólnych znajomych. Zazwyczaj właśnie to decyduje o dobieraniu potencjalnych kont do zaobserwowania na Instagramie. Hailey może więc odetchnąć z ulgą :)

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie