Podobne artykuły

JUSTIN BIEBER PODEKSCYTOWANY NOWYM DOMEM

2019.04.14 12:02 | © Stars.pl

Niedawno pisaliśmy, że Justinowi Bieberowi i jego żonie Hailey udało się w końcu znaleźć idealny dom. Przez kilka ostatnich miesięcy zakochani mieszkali w wynajętej willi. Żadne z nich nie ukrywało, ze nie czuje się w takich warunkach zbyt dobrze. Jednak teraz, kiedy w końcu kupili własne gniazdko są wyjątkowo szczęśliwi, a jego urządzanie sprawia im wiele radości.

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Nie da się ukryć, że kupno domu bardzo dobrze wpłynęło na samopoczucie muzyka. Wokalista, który przeszedł niedawno załamanie nerwowe ma się obecnie coraz lepiej, ponieważ może w całości poświęcić się urządzaniu nowo nabytej posiadłości.

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Trzeba przyznać, że ostatnie miesiące były dla Justina wyjątkowo trudne. Wokalista musiał przez dłuższy czas mieszkać w wynajętym domu, mieszkaniu lub hotelu. Pod jego drzwiami praktycznie przez cały czas czekali fotoreporterzy, którzy robili wszystko co w ich mocy, żeby tylko zrobić mu zdjęcie. Takie sytuacje z pewnością nie pomagały mu w dojściu do siebie.

Obecnie przyjaciele Justina donoszą jednak, że wokalista ma się zdecydowanie lepiej.

To ich pierwszy dom razem jako małżeństwa, więc to wielka sprawa. Pracowali z projektantem, aby urządzić dom. To zabawny projekt dla nich. Oboje są bardzo podekscytowani swoim nowym domem. Zaraz po ślubie wynajęli dom, a następnie mieszkali w hotelu. To nie była najlepsza sytuacja. Nie mogli się doczekać znalezienia idealnego domu. Justin nadal chodzi na terapię i pracuje nad swoim zdrowiem. Dzielenie się zmaganiami i myślami z fanami wydaje się mu bardzo korzystne. Wydaje się, że odczuwa mniejszą presję i jest w stanie skupić się na swoim zdrowiu w spokoju. - donosi jeden z informatorów

Trzeba przyznać, że jest to jedna z najlepszych wiadomości, jakie w ostatnim czasie mogli usłyszeć wielbiciele muzyka.

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie