Podobne artykuły

JUSTIN BIEBER PODEKSCYTOWANY NOWYM DOMEM

2019.04.14 12:02 | © Stars.pl

Niedawno pisaliśmy, że Justinowi Bieberowi i jego żonie Hailey udało się w końcu znaleźć idealny dom. Przez kilka ostatnich miesięcy zakochani mieszkali w wynajętej willi. Żadne z nich nie ukrywało, ze nie czuje się w takich warunkach zbyt dobrze. Jednak teraz, kiedy w końcu kupili własne gniazdko są wyjątkowo szczęśliwi, a jego urządzanie sprawia im wiele radości.

Nie da się ukryć, że kupno domu bardzo dobrze wpłynęło na samopoczucie muzyka. Wokalista, który przeszedł niedawno załamanie nerwowe ma się obecnie coraz lepiej, ponieważ może w całości poświęcić się urządzaniu nowo nabytej posiadłości.

Trzeba przyznać, że ostatnie miesiące były dla Justina wyjątkowo trudne. Wokalista musiał przez dłuższy czas mieszkać w wynajętym domu, mieszkaniu lub hotelu. Pod jego drzwiami praktycznie przez cały czas czekali fotoreporterzy, którzy robili wszystko co w ich mocy, żeby tylko zrobić mu zdjęcie. Takie sytuacje z pewnością nie pomagały mu w dojściu do siebie.

Obecnie przyjaciele Justina donoszą jednak, że wokalista ma się zdecydowanie lepiej.

To ich pierwszy dom razem jako małżeństwa, więc to wielka sprawa. Pracowali z projektantem, aby urządzić dom. To zabawny projekt dla nich. Oboje są bardzo podekscytowani swoim nowym domem. Zaraz po ślubie wynajęli dom, a następnie mieszkali w hotelu. To nie była najlepsza sytuacja. Nie mogli się doczekać znalezienia idealnego domu. Justin nadal chodzi na terapię i pracuje nad swoim zdrowiem. Dzielenie się zmaganiami i myślami z fanami wydaje się mu bardzo korzystne. Wydaje się, że odczuwa mniejszą presję i jest w stanie skupić się na swoim zdrowiu w spokoju. - donosi jeden z informatorów

Trzeba przyznać, że jest to jedna z najlepszych wiadomości, jakie w ostatnim czasie mogli usłyszeć wielbiciele muzyka.

Galeria fot. Instagram/justinbieberGaleria fot. Instagram/justinbieber
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie