Podobne artykuły

JOHNNY DEPP WZYWA ELONA MUSKA NA ŚWIADKA

2019.04.14 10:01 | © Stars.pl

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że Johnny Depp domaga się od swojej byłej żony, Amber Heard, 50 milionów zadośćuczynienia za zniesławienie. Aktor wynajął najlepszych prawników, którzy przez dłuższy czas robili wszystko co w ich mocy, żeby jak najlepiej przygotować się do sądowej batalii. Przypominamy, że 3 lata temu aktorka oskarżyła Deppa o przemoc i udało jej się wtedy wygrać w sądzie. Amber odebrała aktorowi nie tylko ogromną część majątku, ale również dobre imię.

Galeria fot. Instagram/johnnydeppofficial

Wszystko wskazuje jednak na to, że Depp nie zamierza się poddać. Aktor zamierza walczyć z byłą żoną żeby odzyskać dobre imię. W 2016 roku Amber oskarżyła byłego męża o przemoc. Sąd przyznał jej rację i aktorka odebrała Johnny'emu nie tylko majątek i kontakty ale również godność.

Galeria fot. Instagram/johnnydeppofficial

Johnny od samego początku wypierał się wszystkich zarzucanych mu czynów. Jakby tego było mało, aktor dodawał również, że to właśnie on jest ofiarą całej sytuacji. Niedawno Depp zdecydował się na złożenie pozwu przeciwko byłej żonie. Udało mu się również zebrać dowody na swoją niewinność. Aktor przedstawił w sądzie 90 nagrań z kamer, zeznania 17 świadków, a także zdjęcia fragmentu palca, który aktorka podobno mu odcięła, kiedy rzuciła w niego butelką po wódce.

Galeria fot. Instagram/amberheard

Depp twierdzi, że aktorka nie tylko była wobec niego agresywna, ale również zdradzała go jeszcze w czasie trwania małżeństwa. Aktor jest przekonany, że Amber romansowała wtedy z Elonem Muskiem. Co ciekawe, po rozstaniu z Deppem, Amber bardzo szybko związała się z multimilionerem. Związek nie przetrwał jednak próby czasu ponieważ Musk szybko zorientował się, że aktorce zależy wyłącznie na jego pieniądzach.

Galeria fot. Instagram/amberheard

Obecnie prawnicy Deppa powołali Muska jako świadka. Sąd ma zdecydować czy Elon faktycznie pomagał Amber w fabrykowaniu dowodów obciążających Johnny'ego Deppa.

Wydaliśmy teraz wezwania dla Amber Heard, jej przyjaciół pomagających w oszustwie, Elona Muskai innych świadków, aby wyjaśnić lawinę dowodów wideo, audio, fotografii i świadectw, z którymi zamierzamy ich skonfrontować. - wyznał prawnik aktora

Myślicie, że uda mu się odzyskać dobre imię?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie