Podobne artykuły

SELENA GOMEZ WYSTĄPIŁA NA COACHELLI

2019.04.14 08:02 | © Stars.pl

Większość fanów, którzy wybrali się na tegoroczną Coachelle była przekonana, że uda im się spotkać Selenę Gomez bawiącą się na festiwalu w gronie znajomych. Jesteśmy jednak przekonani, że nikt nie spodziewał się, że wokalistka wystąpi na scenie! Artystka zaskoczyła wielbicieli i pojawiła się gościnnie podczas koncertu Cardi B.

Galeria

Selena przez kilka ostatnich miesięcy próbowała dojść do siebie, żeby móc w końcu wystąpić na scenie. Nikt jednak nie spodziewał się, że artystka wystąpi na tegorocznej Coachelli! Kilka miesięcy temu wokalistka zdecydowała się na życie z dala od mediów, dlatego kiedy pojawiła się na scenie u boku Cardi B, jej fani dosłownie oszaleli z wrażenia!

Galeria

Artystka weszła na scenę ubrana na biało. Co ciekawe zrobiła to podczas występu Cardi B i Ozuny. Weszła dokładnie w momencie, w którym zaczynała się jej zwrotka! Nie da się ukryć, że pokazała ogromną klasę i dała show, na które jej fani czekali od dłuższego czasu. Nie od dziś wiadomo, że wielbiciele artystki wspierają ją w drodze do powrotu na scenę. Wokalistka nareszcie pokazała im, że jest w końcu gotowa na wielki powrót!

Galeria

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Większość z nich praktycznie od razu zamieściła na swoich Twitterach posty, w których chwalili wokalistkę za wyjątkowo udany występ.

Czekałem ponad godzinę żeby tylko zobaczyć występ Cardi B i Ozuny. W pewnym momencie na scenie niespodziewanie pojawiła się Selena Gomez, która zaśpiewała razem z nimi "Taki Taki"! Występ był niesamowity!

Do tej pory nie mogę uwierzyć, że Selena Gomez w końcu wystąpiła na scenie!

Wy też nie mogliście doczekać się jej wielkiego powrotu?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie