Podobne artykuły

BRAD PITT I JENNIFER ANISTON NA SEKRETNYCH WAKACJACH

2019.04.14 19:49 | © Stars.pl

Brad Pitt i Jennifer Aniston udali się na wspólne wakacje. Co ciekawe, para zabrała na nie również dzieci aktorki. Byli małżonkowie regularnie podsycają plotki o romansie i próbują zrobić wszystko co w ich mocy, żeby dzieci Brada zaakceptowały sytuację. Myślicie, że będą chcieli walczyć o wyłączne prawa do opieki nad pociechami?

Galeria fot. Instagram/Aniston.official

Związek Brada Pitta i Angeliny Jolie zakończył się w 2016 roku. Angelina złożyła wtedy pozew o rozwód i od tego czasu aktorzy przez lata toczyli ze sobą prawdziwą, sądową batalię. Pomimo tego, że w ciągu tych 3 lat Jolie próbowała kilka razy załagodzić sytuację, wszystko wskazuj na to, że nie ma już odwrotu. Aktorka jednak dalej ma nadzieję na odzyskanie męża , dlatego próbuje przeciągać rozwód w nieskończoność. Niestety od jakiegoś czasu Brad regularnie podsyca w mediach plotki o swoim romansie z byłą żoną, Jennifer Aniston!

Galeria fot. Instagram/bradpittofficial

Radar Online donosi, że Jennifer i Brad wybrali się niedawno na sekretne wakacje. Podobno byli małżonkowie byli już zmęczeni show biznesem i zainteresowaniem wokół nich, dlatego postanowili odpocząć z dala od mediów. Okazało się jednak, że nie wybrali się tam sami.

Przypominamy, że w grudniu ubiegłego roku Brad i Angelina doszli do porozumienia w sprawie opieki nad nieletnimi pociechami. Pittowi udało się w końcu wywalczyć łączoną opiekę nad dziećmi i postanowił dobrze ją wykorzystać. Aktor zabrał Jennifer i pociechy do Chateau Miraval we Francji, czyli do posiadłości, która jest dla Brada szczególnie ważna.

Media zza oceanu donoszą, że Brad próbuje zrobić wszystko, co w jego mocy, żeby Jennifer jak najbardziej zbliżyła się do jego dzieci. Jeżeli uda jej się w końcu nawiązać z nimi zdrową więź, aktor będzie miał w sądzie przewagę w przypadku walki o wyłączne prawa do opieki nad dziećmi.

Myślicie, że Jennifer faktycznie posunie się aż tak daleko?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie