Podobne artykuły

HIT INTERNETU: INFLUENCERKA BOI SIĘ, ŻE ZOSTANIE BEZDOMNĄ PROSTYTUTKĄ!

2019.04.14 21:11 | © Stars.pl

Jedna z Instagramowych modelek, Jessy Taylor, wpadła niedawno w szał, kiedy zorientowała się, że Instagram zablokował jej profil. Dziewczynie udało się uzbierać na nim aż... 100 tysięcy obserwujących! Na reakcję influencerki nie trzeba było długo czekać. Nagrała filmik, w którym wyznała, że bez swojego konta jest nikim i, że najprawdopodobniej zostanie teraz... bezdomną prostytutką! Nie da się ukryć, że nagranie, w którym się nad sobą użala bardzo szybko stało się hitem sieci!

Galeria

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak bardzo zależy Wam na Waszych profilach w mediach społecznościowych? Jedna z amerykańskich Instagramowych modelek wpadła w szał, kiedy zdała sobie sprawę, że Instagram zablokował jej profil. Jakby tego było mało, dziewczyna zadzwoniła na policję i im również pożaliła się, że spotkała ją taka tragedia! Podobno modelka porównała tę sytuację do... bycia zamordowaną!

Galeria

Jessy opublikowała również nagranie na YouTube, w którym dosłownie błagała internautów żeby nie zgłaszali do administratorów jej profilu, ponieważ jest całym jej życiem i bez niego po prostu nie istnieje. Co ciekawe, video opublikowane przez Jessy ma już ponad 1,5 miliona wyświetleń!

Jestem nikim bez moich followerów! - wyznała

Ja naprawdę starałam się być lepszą osobą. Chcę powiedzieć wszystkim moim hejterom, którzy mnie zgłaszają: pomyślcie dwa razy, bo rujnujecie mi życie. Ja zarabiam wszystkie moje pieniądze online! Wszystkie! I nie chcę tego stracić! - dodała

Influencerka dodała również, że przed założeniem konta na Instagramie pracowała jako... prostytutka! Wyznała także, że pracowała jeszcze w McDonalds. Dziewczyna próbowała wytłumaczyć hejterom, że zarabianie dzięki profilowi na Instagramie to jedno z jej największych marzeń, ponieważ nie jest stworzona do normalnej pracy. Dodała również, że obecnie boi się, że... zostanie bezdomną prostytutką!

Polecane artykuły

Komentarze (5)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie