Podobne artykuły

HIT INTERNETU: INFLUENCERKA BOI SIĘ, ŻE ZOSTANIE BEZDOMNĄ PROSTYTUTKĄ!

2019.04.14 21:11 | © Stars.pl

Jedna z Instagramowych modelek, Jessy Taylor, wpadła niedawno w szał, kiedy zorientowała się, że Instagram zablokował jej profil. Dziewczynie udało się uzbierać na nim aż... 100 tysięcy obserwujących! Na reakcję influencerki nie trzeba było długo czekać. Nagrała filmik, w którym wyznała, że bez swojego konta jest nikim i, że najprawdopodobniej zostanie teraz... bezdomną prostytutką! Nie da się ukryć, że nagranie, w którym się nad sobą użala bardzo szybko stało się hitem sieci!

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak bardzo zależy Wam na Waszych profilach w mediach społecznościowych? Jedna z amerykańskich Instagramowych modelek wpadła w szał, kiedy zdała sobie sprawę, że Instagram zablokował jej profil. Jakby tego było mało, dziewczyna zadzwoniła na policję i im również pożaliła się, że spotkała ją taka tragedia! Podobno modelka porównała tę sytuację do... bycia zamordowaną!

Jessy opublikowała również nagranie na YouTube, w którym dosłownie błagała internautów żeby nie zgłaszali do administratorów jej profilu, ponieważ jest całym jej życiem i bez niego po prostu nie istnieje. Co ciekawe, video opublikowane przez Jessy ma już ponad 1,5 miliona wyświetleń!

Jestem nikim bez moich followerów! - wyznała

Ja naprawdę starałam się być lepszą osobą. Chcę powiedzieć wszystkim moim hejterom, którzy mnie zgłaszają: pomyślcie dwa razy, bo rujnujecie mi życie. Ja zarabiam wszystkie moje pieniądze online! Wszystkie! I nie chcę tego stracić! - dodała

Influencerka dodała również, że przed założeniem konta na Instagramie pracowała jako... prostytutka! Wyznała także, że pracowała jeszcze w McDonalds. Dziewczyna próbowała wytłumaczyć hejterom, że zarabianie dzięki profilowi na Instagramie to jedno z jej największych marzeń, ponieważ nie jest stworzona do normalnej pracy. Dodała również, że obecnie boi się, że... zostanie bezdomną prostytutką!

Galeria Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (4)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie