Podobne artykuły

„Big Brother”: Nowe osoby weszły do programu!

2019.04.15 08:52 | © Stars.pl

Po miesiącu trwania programu, można powiedzieć, że uczestnicy się rozkręcili. Dwójka uczestników opuściła program na własne życzenie, Łukasz dokonał coming outu, Maciek został wyrzucony za groźby karalne skierowane w strone Łukasza, a Magda Zając świeci nagością pod prysznicem licząc na przychylność widzów.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Na miejsce Maćka i Marleny producenci wybrali nowe osoby do Domu Wielkiego Brata. Sa nimi Angelika Głaczkowska oraz Kuba Pyśk.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Angelika pracuje jako stewardessa i jak powiedziała jej koleżanka, jest bardzo barwną postacią. Kuba jest barmanem i niedoszłym żołnierzem. Nowi uczestnicy byi bardzo podekscytowani wejściem do programu. Nie obawiali się, że wchodzą po czasie.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Angelika powiedziała: Jestem bardzo podekscytowana. Nie oceniam nikogo, póki kogoś nie poznam. Ale mogę stwierdzić już z kim złapię flow, a z kim nie

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Kuba natomiast: Nie ma się czego bać

Agnieszka Woźniak-Starak zapytała Małgorzatę Ohme jak wejście nowych uczestników wpłynie na pozostałych: Myślę, że będą ich traktować jako osoby, od których będą mogli się dowiedzieć, co się dzieje poza domem. Ale z drugiej strony będą przyjęci jak obcy, mogą zniszczyć koalicje. Mimo to weszli z siłą spokoju

Jak się okazuje nowi uczestnicy nie od razu poznają się ze „starymi”. Przez kilka dni będą mieszkać w tajnym pokoju i obserwować resztę. Byli zaskoczeni faktem, że będą musieli spać w jednym łózku i że taką niespodzienkę przygotwał dla nich na start Wielki Brat.

Jedyną osobą, która wie o ich obecności jest Łukasz, któremu Wielki Brat kazał się zaopiekować „nowymi” i w tajemnicy przed resztą przynosić im jedzenie. Co myślicie o nowych uczestnikach?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie