Podobne artykuły

„Big Brother”: Kolejne odejście i nominacje!

2019.04.15 09:05 | © Stars.pl

Miesiąc temu, w połowie marca ruszyła nowa edycja długo wyczekiwanego programu „Big Brother”. 18 lat temu był to jeden z najbardziej popularnych reality show, który cieszył się ogromną popularnością. W pierwszej edycji udział wzięli m.in.:Manuela Michalak, Gulczas, Alicja Walczak, Klaudiusz Ševković, Małgorzata Maier czy zwycięzca show Janusz Dzięcioł.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata każdy z uczestników miał swoje 5 minut sławy. Nikt z nich nie zrobił jednak zawrotnej kariery. W tej edycji producenci postawili na młodych ludzi (tylko 2 uczestników jest ok. 40), bardzo do siebie podobnych. To typ instagramowiczów.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Jak będzie tym razem? Czy któryś z uczestników zagrzeje miejsce w show-biznesie na dłużej?

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Jak na razie nic na to nie wskazuje, wszystko może się zdarzyć.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Jak co tydzień, decyzją widzów jedna osoba musi pożegnać się z programem. W zeszłym tygodniu nominowani byli Radek i Klaudia „Marchewka”. To właśnie ona musiała opuścić Dom Wielkiego Brata.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Nominowani do opuszczenia Domu tym razem są trzy osoby: Łukasz, Kasia i Magda Zając, która niedawno dołączyła do pozostałych uczestników.

Magda jako jedyna uczestniczka kapie się nago pod prysznicem. Czy w ten sposób chce zyskać sympatię i poparcie męskiej części widzów? Od samego początku jest porównywana do kontrowersyjnej Frytki, która również nie przejmowała się kamerami. Jak myślicie, kto odpadnie?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie