Podobne artykuły

„Big Brother”: Kolejne odejście i nominacje!

2019.04.15 09:05 | © Stars.pl

Miesiąc temu, w połowie marca ruszyła nowa edycja długo wyczekiwanego programu „Big Brother”. 18 lat temu był to jeden z najbardziej popularnych reality show, który cieszył się ogromną popularnością. W pierwszej edycji udział wzięli m.in.:Manuela Michalak, Gulczas, Alicja Walczak, Klaudiusz Ševković, Małgorzata Maier czy zwycięzca show Janusz Dzięcioł.

Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata każdy z uczestników miał swoje 5 minut sławy. Nikt z nich nie zrobił jednak zawrotnej kariery. W tej edycji producenci postawili na młodych ludzi (tylko 2 uczestników jest ok. 40), bardzo do siebie podobnych. To typ instagramowiczów.

Jak będzie tym razem? Czy któryś z uczestników zagrzeje miejsce w show-biznesie na dłużej?

Jak na razie nic na to nie wskazuje, wszystko może się zdarzyć.

Jak co tydzień, decyzją widzów jedna osoba musi pożegnać się z programem. W zeszłym tygodniu nominowani byli Radek i Klaudia „Marchewka”. To właśnie ona musiała opuścić Dom Wielkiego Brata.

Nominowani do opuszczenia Domu tym razem są trzy osoby: Łukasz, Kasia i Magda Zając, która niedawno dołączyła do pozostałych uczestników.

Magda jako jedyna uczestniczka kapie się nago pod prysznicem. Czy w ten sposób chce zyskać sympatię i poparcie męskiej części widzów? Od samego początku jest porównywana do kontrowersyjnej Frytki, która również nie przejmowała się kamerami. Jak myślicie, kto odpadnie?

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie