Podobne artykuły

Justyna Żyła i Tomasz Barański znowu razem!

2019.04.15 09:29 | © Stars.pl

Justyna Żyła do polskiego show-biznesy wkroczyła szybkim krokiem. Właściwie z dnia na dzień stała się celebrytką. Publiczne pranie rodzinnych brudów przyniosło żonie Piotra Żyła duża popularność. Zaczęło się od okładki „Playboya”, a ostatnio mogliśmy ją oglądać w największym tanecznym show „Taniec z Gwiazdami”.

Galeria www.instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła i Tomasz Barański odpadli z programu w piątym odcinku. W końcu! Od początku „Tańca z Gwiazdami”, Justyna mimo że nie potrafiła poprawnie zatańczyć kilku kroków, widzowie na nią głosowali, a z programu odpadali lepsi od niej. Internauci oskarżali producentów o to, że wyniki są ustawione, bo jest to niemożliwe, że Żyła przechodziła do kolejnych odcinków.

Galeria www.instagram.com/justynazyla

Jak donosiły media Tomasz Barański miał dość celebrytki i nie miał cierpliwości do mało utalentowanej jeśli chodzi o taniec Justyny. Sam niestety nie mógł rozwinąć skrzydeł w programie i pokazać na co go stać. Justyna nie potrafiła tańczyć i miała problem z zapamiętywaniem kroków.

Galeria www.instagram.com/justynazyla

Sam stwierdził, że jego pierwszy taniec z Justyną był najgorszy w historii programu. To podsyciło plotki o antypatii Tomka do Justyny.

Była żona Piotra Żyły przekonywała jednak, że ona i Tomek bardzo się lubią i przyjaźnią i wszystko na to wskazuje! W sobotę w rodzinnym mieście Justyny w Wiśle, odbył się Bieg po Nowe Życie, w którym Tomasz wziął udział. Bieg ten to akcja społeczna na rzecz promocji działań prozdrowotnych i edukacji w zakresie transplantacji narządów. Justyna także wzięła udział w biegu i na instagramie pochwaliła się fotką z... Tomaszem!

Jak widać para faktycznie się lubi i nie zerwali ze sobą kontaktu. Spodziewaliście się tego?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie