Podobne artykuły

KIT HARINGTON ROZPŁAKAŁ SIĘ PRZED FANKĄ

2019.04.15 11:55 | © Stars.pl

Pierwszy odcinek 8 sezonu Gry o Tron trafił w końcu na ekrany. Fani od kilku miesięcy z niecierpliwością czekali na jakiekolwiek szczegóły dotyczące najnowszych odcinków. Udało nam się dowiedzieć, że po nakręceniu finałowej sceny, Kit Harington wcielający się w rolę Jona Snowa spotkał fankę i... rozpłakał się przed nią! Jesteście ciekawi dlaczego?

Galeria fot. Instagram/kitharingtonig

Nie da się ukryć, że finał Gry o Tron zbliża się wielkimi krokami. Nie od dziś wiadomo jednak, że scenariusz ostatnich odcinków 8 sezonu trzymany jest w tajemnicy. Od czasu do czasu jednak aktorzy specjalnie, bądź całkowicie przypadkowo zdradzają kilka szczegółów z ostatniego sezonu...

Galeria fot. Instagram/kitharingtonig

Niedawno Kit Harington udzielił wywiadu dla The Graham Norton Show. W rozmowie z dziennikarzem aktor przyznał, że ostatni dzień na planie 8 sezonu serialu był dla niego wyjątkowo ciężki. 32-latek do samego końca nie spodziewał się, że zareaguje w ten sposób, kiedy któryś z fanów zada mu to pytanie!

Galeria fot. Instagram/kitharingtonig

Byłem zdeterminowany, że podejdę do zakończenia na chłodno i zdecydowałem, że kiedy ludzie będą podchodzić do mnie i pytać: Czy ty jesteś Jon Snow?", będę bardzo spokojnie odpowiadać: "Byłem nim". Kiedy wyszedłem z planu po raz ostatni, byłem bardzo rozemocjonowany, i kiedy dziewczyna podeszła do mnie i zadała to nieśmiertelne pytanie, rozpłakałem się i wyszlochałem: "Byłem nim". Wycofała się dosyć szybko. - wyznał aktor

Jesteście ciekawi czy Was też finał 8 sezonu Gry o Tron pozostawi we łzach? Poniżej znajdziecie daty premier poszczególnych odcinków:

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie