Podobne artykuły

BRITNEY SPEARS CAŁUJE UKOCHANEGO NA UROCZYM FILMIKU

2019.04.15 16:03 | © Stars.pl

Niedawno ukochany Britney Spears opublikował na swoim Instagramowym profilu filmik, na którym możemy zobaczyć jak całuje się z Wokalistką. Piosenkarka od jakiegoś czasu przebywa w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym. Myślicie, że materiał, który wrzucił do sieci jej chłopak pomoże artystce przetrwać trudne chwile?

Galeria fot. Instagram/samasghari

Na początku kwietnia 2019 roku Britney zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego. Udało nam się dowiedzieć, że wokalistka nie była w stanie poradzić sobie z problemami i stresem związanym z chorobą jej ojca. Wszystko wskazuje na to, że wyjdzie stamtąd dopiero pod koniec miesiąca.

Galeria fot. Instagram/samasghari

Pomimo tego, że Britney znajduje się w zamkniętym ośrodku, jej ukochany o niej nie zapomniał. Udowodnił to, kiedy opublikował w sieci uroczy filmik. Sam wrzucił do sieci video zmontowane z kilku króciutkich filmików, na których możemy zobaczyć Britney i Sama w romantycznych chwilach.

Galeria fot. Instagram/samasghari

Mężczyzna opublikował go w sieci z okazji dnia pocałunku. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że znajdują się w nim głównie sceny, na których zakochani się całują. Na jednej z nich widzimy jak Sam robi brzuszki, a Britney trzyma ukochanego za nogi i całuje go wtedy, kiedy się podnosi, a na innej widzimy tańczących zakochanych. Znalazł się tam również fragment, na którym wokalistka siedzi swojemu ukochanemu na kolanach i kadr z romantycznej kolacji na łodzi.

Myślicie, że może w szpitalu przeglądać Internet i widziała uroczy filmik, który jej ukochany opublikował w sieci? Jesteśmy przekonani, że dzięki niemu stanęłaby na nogi zdecydowanie szybciej!

 
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie