Podobne artykuły

BRITNEY SPEARS CAŁUJE UKOCHANEGO NA UROCZYM FILMIKU

2019.04.15 16:03 | © Stars.pl

Niedawno ukochany Britney Spears opublikował na swoim Instagramowym profilu filmik, na którym możemy zobaczyć jak całuje się z Wokalistką. Piosenkarka od jakiegoś czasu przebywa w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym. Myślicie, że materiał, który wrzucił do sieci jej chłopak pomoże artystce przetrwać trudne chwile?

Na początku kwietnia 2019 roku Britney zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego. Udało nam się dowiedzieć, że wokalistka nie była w stanie poradzić sobie z problemami i stresem związanym z chorobą jej ojca. Wszystko wskazuje na to, że wyjdzie stamtąd dopiero pod koniec miesiąca.

Pomimo tego, że Britney znajduje się w zamkniętym ośrodku, jej ukochany o niej nie zapomniał. Udowodnił to, kiedy opublikował w sieci uroczy filmik. Sam wrzucił do sieci video zmontowane z kilku króciutkich filmików, na których możemy zobaczyć Britney i Sama w romantycznych chwilach.

Mężczyzna opublikował go w sieci z okazji dnia pocałunku. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że znajdują się w nim głównie sceny, na których zakochani się całują. Na jednej z nich widzimy jak Sam robi brzuszki, a Britney trzyma ukochanego za nogi i całuje go wtedy, kiedy się podnosi, a na innej widzimy tańczących zakochanych. Znalazł się tam również fragment, na którym wokalistka siedzi swojemu ukochanemu na kolanach i kadr z romantycznej kolacji na łodzi.

Myślicie, że może w szpitalu przeglądać Internet i widziała uroczy filmik, który jej ukochany opublikował w sieci? Jesteśmy przekonani, że dzięki niemu stanęłaby na nogi zdecydowanie szybciej!

 
Galeria fot. Instagram/samasghariGaleria fot. Instagram/samasghariGaleria fot. Instagram/samasghari
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie