Podobne artykuły

„Harry nie jest ojcem!”

2019.05.16 22:55 | © Stars.pl

Ciąża Meghan to najgłośniejszy temat minionych miesięcy. 6 maja na świat przyszedł syn Księcia Harry'ego i Markle. Archie został pokazany światu dwa dni po narodzinach i wtedy tez poznała go rodzina królewska. Gdy Meghan była jeszcze w ciąży plotkom nie było końca. Jedna z teorii głosiła, że nie jest ona w ciąży, nosi sztuczny brzuch, a dziecko urodzi surogatka. Media rozpisywały o zwinnych ruchach Meghan w szpilkach czy nerwowym łapaniem się księżnej za brzuch.

Galeria okładka "The Globe"

Gdy mały Archie jest już na świecie, okładka magazynu „The Globe” zszokowała wszystkich! Widnieje na nich tytuł: Harry nie jest tatusiem

Czytaj też: Meghan nie pojawiła się na zlocie i przeprosiła koleżanki.

Galeria www.instagram.com/sussexroyal

Gazeta informuje, że wszystkie dzieci urodzone w rodzinie królewskiej są poddawane testom DNA. Tak też było w przypadku małego Archiego i ku zdziwieniu wszystkich nie potwierdziły one ojcostwa Harry'ego! Znajomy rodziny królewskiej powiedział, że Harry był "zdruzgotany i że cała radość, jaką czuł dzięki niemowlęciu, od razu wyparowała". 

Galeria www.instagram.com/sussexroyal

Stał się upiornie blady, a Meghan wybuchnęła płaczem i zaczęła się jąkać. Powtarzała, że to niemożliwe, że to nie może być prawda

Czytaj też: CO ROBIŁA KSIĘŻNA KATE, KIEDY KSIĘŻNA MEGHAN PREZENTOWAŁA DZIECKO?

Galeria www.instagram.com/sussexroyal

Urzędnik, który dostarczył wyniki usłyszał od Księcia, że „to chore oszustwo”. Zlecił on kolejne testy DNA, które potwierdziły, że jest ojcem małego Archiego. Niestety, jak donoszą zagraniczne media „nikt mu nie wierzy”.

Myślicie, że to kolejny spisek przeciwko Meghan?

Czytaj też: MEGHAN MARKLE POKAZAŁA UROCZE ZDJĘCIE Z SYNEM

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie