Podobne artykuły

Harry i Meghan żyją jak „zwykli” ludzie!

2019.05.17 18:17 | © Stars.pl

Meghan i Harry kilka tygodni przed pojawianiem się na świecie ich pierwszego dziecka zamieszkali w swojej posiadłości w Frogmore Cottage. Para nie chciała mieszkać z Williamem i Kate, stąd decyzja o przeprowadzce.

Galeria www.instagram.com/sussexroyalofc

Jak się okazuje w ich „nowym” domu nie ma nikogo poza nimi samymi, no i oczywiście Archiem. Tymczasowo zamieszkała u nich mama Meghan Doria Ragland. Kobieta zdecydowała się zamieszkać z córka i jej mężem by wspomóc ją w opiece nad wnukiem w pierwszych tygodniach jego życia.

Czytaj też: KSIĄŻĘ HARRY NIE BĘDZIE WYCHOWYWAŁ WŁASNEGO DZIECKA?

Galeria www.instagram.com/sussexroyalofc

Ku zdziwieniu wszystkich Książe Harry i Księżna Meghan nie mają żadnej służby, sprzątaczek, kucharzy czy niani. Wszystko robią sami. Brytyjska reporterka, Katie Nicholl, która zajmuje się rodziną królewska powiedziała: Nie zatrudnili żadnej niani, kucharza ani nawet osoby sprzątającej. - Wszystko robią sami.

Galeria www.instagram.com/sussexroyalofc

Meghan niejednokrotnie mówiła, że chce mieć jak najbardziej normalne życie i nie potrzebuje tego wszystkiego co mają Księżna Kate i Książe William. Markle łamie wszelkie zasady królewskie i niejednokrotnie pokazuje, że ma własne zdanie. Trudno nam sobie wyobrazić Meghan myjącą podłogę na kolanach i Księcia Harry'ego przetykającego zatkaną toaletę, no ale cóż... Wszystko możliwe... jak widać....

Czytaj też: Harry musiał przepraszać za żonę Księżną Kate!

Jak to mówią: „nie taki diabeł straszny jak go malują”... Mowa tutaj oczywiście o Meghan.

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie