Podobne artykuły

BRITNEY SPEARS KOKIETUJE NA INSTAGRAMIE

2019.05.30 08:02 | © Stars.pl

Wielbiciele Britney Spears od kilku miesięcy martwią się o stan wokalistki. Przypominamy, że kilka tygodni temu gwiazda wyszła z zamkniętego szpitala psychiatrycznego, do którego trafiła dzięki ojcu. Niedawno wokalistka oficjalnie ogłosiła, że zamierza starać się o odzyskanie prawa do decydowania o samej sobie. Większość fanów w dalszym ciągu twierdzi, że pewna osoba kontroluje nie tylko decyzje podejmowane przez Britney, ale również jej profil na Instagramie!

Galeria fot. Instagram/britneyspears

Fani artystki od jakiegoś czasu zastanawiają się czy faktycznie doszła już do siebie. Przypominamy, że na początku kwietnia gwiazda trafiła do zamkniętego ośrodka, w którym przez kilka tygodni leczyła napady lękowe i depresję. Na początku Britney twierdziła, że zgłosiła się tam z własnej woli, jednak po czasie przyznała, że zmusił ją do tego ojciec. Przypominamy, że Jamie od lat sprawuje kuratelę nad córką, jednak niedawno gwiazda postanowiła zawalczyć o prawo do decydowania o sobie.

Czytaj też: Sebastian Karpiel-Bułecka i komentarze Andrzeja Dudy

Galeria fot. Instagram/britneyspears

Większość wielbicieli artystki jest jednak przekonana, że gwiazda w dalszym ciągu nie ma dostępu do własnego profilu na Instagramie. Internauci twierdzą, że posty, które od jakiegoś czasu pojawiają się w sieci to wyłącznie stare zdjęcia i filmiki, które są publikowane wyłącznie po to, żeby uspokoić fanów.

Galeria fot. Instagram/britneyspears

Niedawno na profilu gwiazdy pojawił się jednak filmik, który z pewnością nakręciła sama. Warto również dodać, że na tym video wokalistka zapewnia wielbicieli, że każdy post, który trafia na jej Instagrama jest publikowany przez nią samą.

Czytaj też: CHŁOPAK BRITNEY SPEARS PONIŻA JEJ DAWNĄ RYWALKĘ!

Dla tych, którzy myślą, że nie wrzucam moich własnych filmików. Zrobiłam tamten film wczoraj. Więc... jesteście w błędzie. Ale mam nadzieję, że wam się podoba. - wyznała

Co ciekawe, artystka opublikowała również drugi filmik, na którym można zobaczyć ją paradującą w skąpych stylizacjach. Z założenia filmy miały uspokoić wielbicieli, jednak czy w rzeczywistości nie sprawiły, że zaczęli martwić się jeszcze bardziej?

Czytaj też: BRITNEY SPEARS W SZPITALU PSYCHIATRYCZNYM

Co o tym myślicie?

 
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie