Podobne artykuły

TAYLOR SWIFT NIE OBSERWUJE ŻADNEGO PROFILU NA INSTAGRAMIE

2019.06.19 16:07 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że Taylor Swoft może pochwalić się milionami fanów z całego świata. Warto również dodać, że Instagramowy profil gwiazdy obserwuje aż 118 milionów użytkowników, a ona sama... nie obserwuje nikogo! Okazuje się, że wokalistka nie ogląda w sieci profili ani swoich przyjaciół ani wielbicieli. Jesteście ciekawi dlaczego się na to zdecydowała?

Galeria fot. Instagram/taylorswift

Przypominamy, że Taylor Swift jakiś czas temu zdefiniowała swój stosunek do mediów społecznościowych. Wokalistka stwierdziła, że nie powinna dzielić się z fanami wszystkimi szczegółami ze swojego życia, ponieważ nie wpływa to dobrze na jej zdrowie psychiczne. Z tego powodu gwiazda ograniczyła publikowanie prywatnych fotek. Jakby tego było mało, wokalistka nie pozwala fanom na komentowanie zdjęć, które opublikuje, dzięki czemu unika fali hejtu.

Czytaj też: Edyta Pazura i Agata Rubik rozwścieczone przez internautkę.

Galeria fot. Instagram/taylorswift

Warto również dodać, że gwiazda nie obserwuje żadnego profilu na Instagramie. Oznacza to, że wokalistka nie widzi żadnych zdjęć, które opublikują jej znajomi, fani albo hejterzy. Jesteście ciekawi dlaczego podjęła taką decyzję?

Gwiazda opowiedziała o tym w swoim najnowszym wywiadzie. Wokalistka wyznała, że przez jakiś czas Instagram był dla niej pułapką, a dzięki takiemu rozwiązaniu udało jej się ukrócić plotki na jej temat i nie musi czytać złośliwych komentarzy hejterów.

Czytaj też: TAYLOR SWIFT NIE MYJE NÓG

OK, więc w zasadzie odkryłam kilka lat temu, że media społecznościowe zaczęły trochę przypominać medialny sposób monitorowania każdego mojego ruchu. I zaczęłam zdawać sobie sprawę z tego, że jeśli nie życzyłabym jednemu z moich przyjaciół wszystkiego najlepszego na Instagramie, zaraz powstałyby artykuły mówiące: koniec przyjaźni. „Nie ma już przyjaźni z nim i z nim!”. A ja dosłownie wtedy byłam na przyjęciu urodzinowym z tymi osobami, a to wszystko dlatego, że nie pisałam… Odrzucam ten pomysł, że jeśli nie widziałeś czegoś w Internecie, to nie miało to miejsca. Więc to był mój sposób na to, żeby nie pozwalać, by moje życie było kontrolowane i monitorowane przez media społecznościowe i myślę, że wszyscy podejmujemy wszelkie kroki, aby dowiedzieć się, jak nie pozwolić, by one przejęły nasze życie, nasze uczucia i wartości w naszym życiu. - wyznała

Co myślicie o jej decyzji?

Czytaj też: NIKT NIE CHCE KUPOWAĆ UBRAŃ JUSTINA BIEBERA?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie