Podobne artykuły

Meghan i Harry wydali 2,5 miliona funtów!

2019.06.27 07:24 | © Stars.pl

Meghan Markle i Książe Harry od dawna planowali przeprowadzkę i nie ukrywali, że chcą zamieszkać sami. Niestety nie odpowiadało im towarzystwo Księżnej Kate i Księcia Williama. Małżeństwo chciało mieć własne gospodarstwo domowe i nie mieć nikogo na głowie. Od dawno mówiło się, że chcą oni zamieszkać w posiadłości Frogmore.

Galeria www.instagram.com/sussexroyal

Para Książęca wyremontowała dom co jak się okazuje kosztowało 2,5 miliona funtów, czyli 11 milionów złotych. Za remont posiadłości zapłacili podatnicy. Na szczęście za aranżacje ogrodu i za elementy wyposażenia wnętrz zapłacili sami małżonkowie.

Czytaj też: KATE MIDDLETON "ZMUSIŁA WILLIAMA DO ZDRADY SWOIM ZACHOWANIEM!"

Galeria www.instagram.com/sussexroyal

Dom przeszedł gruntowny remont zaczynając od dachu, elewacji, wymianie instalacji gazowej, elektrycznej i położeniu wszystkich podłóg. Wcześniej w domu nie było ani wody ani gazu. Teraz posiadłość jest przytulna i nowoczesna.

Galeria www.instagram.com/sussexroyal

Wcześniej media donosiły, że matka Meghan będzie miała osobne skrzydło do własnej dyspozycji,a le okazuje się, że nic z tego. Nie ma w nim także studia do jogi. Ilość sypialni nie powala, bo jest ich „tylko” cztery.

Czytaj też: Meghan i Harry opublikowali nowe zdjęcie Archiego.

Wystrojem wnętrza zajęła się dekoratorkę Vicky Charles, która zajęła się wystrojem domu George'a i Amal Clooney'ów.

Uspokajamy Was, nawet gdyby Książe Harry i Księżna Meghan wraz z małym Archiem nie zamieszkali w Frogmore i tak zostałaby ona wyremontowana. Królowa Elżbieta ma zaplanowane remonty na kilka najbliższych lat.

Czytaj też: Jak Meghan wraca do formy po ciąży?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie