Podobne artykuły

BILLIE EILISH CHCE ZMIENIAĆ ŚWIAT

2019.06.29 21:05 | © Stars.pl

Billie Eilish jest obecnie jedną z najbardziej popularnych wokalistek na świecie. Wielbiciele uwielbiają ją za minimalistyczny wokal i niezwykle oryginalny styl. Niedawno okazało się jednak, że gwiazda myśli nie tylko o muzyce. Billie zorientowała się, że dzięki swojej popularności może zmieniać świat!

Galeria

Pomimo tego, że jeszcze rok temu słyszało o niej niewiele osób, obecnie fotkami z nią chętnie chwalą się nawet światowej sławy gwiazdy. 17-latka skradła serca swoich wielbicieli kawałkiem Bad Guy, który praktycznie od razu stał się wielkim hitem na całym świecie.

Czytaj też: KIM KARDASHIAN NIE WYKORZYSTA SŁAWY ŻEBY POMÓC WŁASNYM DZIECIOM

Gwiazda zauważyła, że dzięki swojej popularności może wpłynąć na losy świata. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że obecnie każda jej decyzja jest przemyślana, ponieważ w dalszym ciągu zastanawia się w jaki sposób mogłaby zwrócić uwagę wielbicieli na najważniejsze kwestie.

Jest tak wiele rzeczy, z którymi kiedyś miałam do czynienia, a które już mnie nie dotyczą, oraz tak wiele rzeczy, z którymi nigdy nie miałam do czynienia, a mam teraz. To dziwna równowaga między nimi. Do wszystkiego bardziej się przykładam... Wszyscy są gotowi mówić mi, co robić. Wszyscy chętnie mówią: „Jesteś moim dziełem”. To dziwne, że ciężko jest robić to, co chcesz, ponieważ każdy chce stworzyć produkt. - wyznała

Czytaj też: BRITNEY SPEARS NIGDY NIE WRÓCI NA SCENĘ?!

Naprawdę nie chcę marnować mojej szansy. Staram się tego nie robić, ale myślę, że wszyscy w świetle reflektorów - lub jakkolwiek chcesz to nazwać - mogą mówić głośniej o kwestii zmian klimatu i rzeczach, o których trzeba mówić. Nadal uważam jednak, że mogę zrobić więcej. Jest tak wiele rzeczy o których decydują ludzie, którzy i tak wkrótce umrą, ponieważ są starzy jak ch**era. To mnie denerwuje. Jest tak wiele rzeczy, co do których chciałabym pstryknąć palcami i je poprawić. Jest tak wiele rzeczy, które potrzebują pomocy, a są ludzie, którzy udają, że im na tym zależy, którzy mogą coś zrobić, nie robią nic. Jestem tutaj i mogę spróbować. Nagle mam platformę i uwagę, może mogę, być może, mogę coś zmienić. - dodała

Myślicie, że jej się uda?

Czytaj też: KHLOE KARDASHIAN NIE UFA KRIS JENNER!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie