Podobne artykuły

A$AP ROCKY NIE OPUŚCI ARESZTU PRZEZ CO NAJMNIEJ 2 TYGODNIE

2019.07.06 23:10 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że A$AP Rocky wpakował się w naprawdę poważne kłopoty! Przypominamy, że kilka dni temu zatrzymała go sztokholmska policja i w dalszym ciągu przebywa w areszcie. Myślicie, że funkcjonariusze nie chcą go wypuścić ponieważ jest... sławny?

Galeria fot. Instagram/asaprocky

Nie da się ukryć, że wdanie się w uliczną bójkę w Sztokholmie nie skończyło się dobrze dla amerykańskiego rapera. Muzyk został aresztowany przez szwedzką policję i obecnie grozi mu aż do 6 lat więzienia!

Czytaj też: NAOMI CAMPBELL POTRAFI NIE JEŚĆ PRZEZ KILKA DNI

Galeria fot. Instagram/asaprocky

Niedługo po zatrzymaniu muzyka cały świat wiedział już, że najprawdopodobniej nie będzie mógł wystąpić na festiwalu Open'er w Gdyni. Dziś rano okazało się jednak, że raper nie wystąpi również na festiwalu Wireless, który odbędzie się w Londynie w najbliższą niedzielę.

Szwedzkie prawo mówi, że funkcjonariusze mogą zatrzymać człowieka maksymalnie na trzy dni, jeżeli sąd nie wydał postanowienia o tymczasowym aresztowaniu. Niestety w przypadku rapera śledczy zdecydowali się na złożenie wniosku o przedłużenie aresztu do co najmniej dwóch tygodni, a sąd się na to zgodził. Wszystko wskazuje więc na to, że A$AP zostanie w areszcie przez co najmniej 14 dni, a w tym czasie sąd zdecyduje czy powinien zostać oskarżony o zaostrzony atak.

Czytaj też: MIKE TYSON OBRAZIŁ POLAKÓW?!

Media zza oceanu są przekonane, że władze Szwecji uwzięły się na raperze, ponieważ zastosowano wobec niego wyjątkowo nietypowe kroki ostrożności. Przypominamy, że na samym początku odmawiano mu nawet wizyt przedstawicieli amerykańskiej ambasady.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie