Podobne artykuły

GWIAZDY, KTÓRE ODESZŁY W 2018 ROKU

2018.11.01 16:00 | © Stars.pl

Choć do końca 2018 roku zostało jeszcze trochę czasu, to lista osób, z którymi musieliśmy się już pożegnać jest niestety bardzo długa. Fani z całego świata z żalem żegnali wielu wspaniałych muzyków, czy przedstawicieli świata mody. Kto zmarł w 2018 roku? Przypominamy ich sylwetki.

W ostatnich miesiącach niestety zbyt często docierały do nas potworne wieści o śmierci coraz to kolejnej osoby ze świata mody, kina, a także muzyki czy polityki. W dniu dzisiejszym warto jednak wspomnieć o osobach, które w tym roku pożegnaliśmy, a miały jednak duży wpływ na świat, w którym żyjemy.

1. Agnieszka Kotulanka 20 lutego 2018 roku pożegnaliśmy znaną wszystkim z popularnego serialu Klan, Agnieszkę Kotulankę. Aktorka zmarła w wieku 61 lat. Przez wiele lat aktorka zmagała się z chorobą alkoholową, a przyczyną jej śmierci był krwotoczny udar mózgu. Dzięki roli Krystyny Lubicz w Klanie, gościła na ekranach naszych telewizorów prawie codziennie.

2. Stephen Hawking Wybitnego naukowca pożegnaliśmy 14 marca 2018 roku w wieku 76 lat. Przez wielu fizyk był uważany za zdecydowanie najwybitniejszy umysł naszych czasów. Przez wiele lat naukowiec cierpiał z powodu ciężkiej choroby - stwardnienia zanikowego bocznego. Swoją postawą udowodnił jednak wszystkim, że nie istnieją takie bariery, których człowiek nie byłby w stanie przekroczyć.

3. Avicii Ta śmierć momentalnie wstrząsnęła światem muzycznym. Dj zmarł 20 kwietnia 2018 roku w Omanie. O jego śmierci poinformował rzecznik, który wydał specjalne oświadczenie. Producent odebrał sobie życie. W połowie 2017 roku muzyk powrócił z nową muzyką. Wszyscy byli przekonani, że zapowiada ona nadchodzącą płytę. Ostatnim utworem muzyka jest powstała ze współpracy z Ritą Orą - Lonely Together.

4. Kate Spade Znana na całym świecie projektantka zmarła 5 czerwca 2018 roku w wieku 55 lat. Kate niestety odebrała sobie życie, a w jej mieszkaniu znaleziony został list pożegnalny zaadresowany do córki. Projektantka znana jest głównie ze stylowych damskich torebek, które uwielbiają kobiety z całego świata.

5. Anthony Bourdain Sławnego gwiazdora kuchni pożegnaliśmy 8 czerwca 2018 roku. Przyczyną śmierci 61 letniego Anthonego było samobójstwo, został znaleziony w hotelu.

6. Jackson Odell Aktor znany wszystkim z serialu Goldbergowie odszedł 8 czerwca 2018 roku. Po przeprowadzeniu policyjnego śledztwa okazało się, że 21 letni Jackson zmarł z powodu przedawkowania heroiny i kokainy. Amerykańskie media donosiły, że aktor od lat był uzależniony od narkotyków.

7. XXXTentacion 18 czerwca 2018 roku kontrowersyjny muzyk został śmiertelnie postrzelony. Wszystko stało się w Miami, gdzie muzyk kupował akurat motocykl. Z jednej strony fani cenili rapera za muzykę, a z drugiej stale krytykowali go za przemoc. 20 letniego muzyka pożegnali między innymi Kanye West i Miley Cyrus.

8. Kora Śmierć dobrze wszystkim znanej Olgi Sipowicz to ogromna strata dla polskiego świata muzycznego. Artystkę zmarła 28 lipca 2018 roku we własnym domu w Bliżowie, w wieku 67 lat. Nikt nie powinien mieć wątpliwości, Kora była jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. W 2014 roku Kora oficjalnie poinformowała fanów, że choruje na raka.

9. Zombie Boy Nie da się ukryć, że Rick Genest znany lepiej jako Zombie Boy zaliczał się do grona najbardziej oryginalnych osób w światowym show biznesie. Celebryta odebrał sobie życie 1 sierpnia 2018 roku. Miał wtedy 32 lata. Rick od wielu lat był przyjacielem Lady Gagi, wystąpił nawet w jednym z jej teledysków. Świat poznał go jako jedną z najbardziej wytatuowanych osób na świecie.

10. Mac Miller Muzyk zmarł 7 września 2018 roku. Muzyk został znaleziony martwy we własnym domu w San Fernando, a jego śmierć spowodowana była przedawkowaniem narkotyków. Śmierć rapera najbardziej wstrząsnęła Arianą Grande, która niewiele wcześniej się z nim rozstała.

Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie