Podobne artykuły

KYLIE JENNER ZARABIA FORTUNĘ NA INSTAGRAMIE?!

2019.07.24 17:42 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że Kylie Jenner odziedziczyła po mamie żyłkę do interesów. Od momentu powstania Kylie Cosmetics, każdego dnia na konto celebrytki wpływają ogromne pieniądze. Niedawno media zza oceanu zdecydowały się na opublikowanie listy najlepiej zarabiających gwiazd na Instagramie. Obecnie nikogo nie dziwi już chyba fakt, że pierwsze miejsce zajęła właśnie Kylie Jenner! Jesteście ciekawi ile właściwie dostaje za opublikowanie w sieci jednego posta?

Galeria

Trzeba przyznać, że Kylie Jenner doskonale wie jak zarobić fortunę. Pomimo tego, że część wielbicieli jest przekonana, że celebrytka wyłącznie podpisuje nazwiskiem działania innych ludzi i zgarnia za to całą kasę, Kylie wielokrotnie udowodniła już, że każdego dnia ciężko pracuje nad własną firmą. Jakby tego było mało, celebrytka może również liczyć na wpływy dzięki publikowaniu postów na Instagramie!

Czytaj też: KYLIE JENNER POKAZAŁA WNĘTRZE PRYWATNEGO SAMOLOTU

Galeria

Za jeden post Kylie Jenner może dostać aż... 1 200 000 dolarów! Kiedy Kylie znalazła się na podium, pokonała między innymi swoją siostrę Kim Kardashian i inne światowej sławy gwiazdy. 21-letnia celebrytka zdradziła, że jej zarobki są obecnie zdecydowanie wyższe niż w ubiegłym roku.

Co ciekawe, na drugim miejscu znalazła się Ariana Grande (do 996 000 dolarów), a na trzecim Cristiano Ronaldo (975 000 dolarów). Selena Gomez zajęła 5 miejsce, a Justin Bieber... 10!

Czytaj też: KYLIE JENNER ZALICZYŁA WPADKĘ ROKU

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie