Podobne artykuły

SHAWN MENDES USUNĄŁ INSTAGRAMA I TWITTERA

2019.08.04 13:00 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu media z całego świata regularnie informują o nowych plotkach dotyczących domniemanego związku Shawna Mendesa i Camili Cabello. Warto również dodać, że wokaliści sami chętnie podgrzewają te plotki i pozują do zdjęć, na których fotoreporterzy uwieczniają ich czułości. Przez dłuższy czas wszyscy byli przekonani, że Shawnowi nie przeszkadza obecność mediów. Niedawno okazało się jednak, że byli w błędzie! Wokalista wydał oficjalne oświadczenie, w którym zdradził, że usunął Instagrama i Twittera, ponieważ nie wytrzymał aż tak dużego zainteresowania!

Galeria

W ubiegłym tygodniu Shawn Mendes zszokował większość wielbicieli, kiedy zdecydował się na usunięcie ze swojego telefonu aplikacji Instagram i Twitter. Jesteście ciekawi dlaczego właściwie to zrobił i jak odbije się to na kontakcie z wielbicielami?

Czytaj też: SHAWN MENDES I CAMILA CABELLO WYLĄDOWALI RAZEM W ŁÓŻKU

Galeria

Wokalista zdradził, że od jakiegoś czasu nie jest w stanie poradzić sobie z wiadomościami, które dochodzą do niego z Internetu. Jesteśmy przekonani, że chodziło mu między innymi o plotki na temat jego rzekomego związku z Camilą Cabello. Nie od dziś wiadomo, że tego typu wiadomości nie są przyjemne w odbiorze, a niejedna gwiazda przekonała się o tym na własnej skórze.

Galeria

Jeśli mam być szczery, skasowałem Instagram i Twittera trzy dni temu, ale wysyłam wszystkie zdjęcia mojemu menedżerowi i mówię mu: czy możesz to opublikować? - wyznał Shawn

Czytaj też: SHAWN MENDES I CAMILA CABELLO SPOTYKAJĄ SIĘ OD PONAD MIESIĄCA?!

Myślicie, że za jakiś czas zdecyduje się na zainstalowanie aplikacji?

Polecane artykuły

Komentarze (8)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie