Podobne artykuły

BILLIE EILISH OLAŁA SHAWNA MENDESA

2019.08.10 21:19 | © Stars.pl

Shawn Mendes jest obecnie jednym z najbardziej popularnych wokalistów młodego pokolenia. Jego kariera rozwija się w zawrotnym tempie, dzięki czemu podbił serca fanek z całego świata. Niedawno okazało się jednak, że nie wszyscy są nim tak zafascynowani. Dowiedzieliśmy się, że Shawn wysłał wiadomość do Billie Eilish, a wokalistka najzwyczajniej w świecie ją zignorowała!

Galeria

Billie Eilish bardzo szybko zdobyła sympatię wielbicieli z całego świata. Jej kawałki w dalszym ciągu podbijają światowe listy przebojów. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że światowej sławy gwiazdy chcą nagrywać z nią nowe kawałki. Myślicie, że o to właśnie chodziło Shawnowi Mendesowi? Niestety Billie się tego nie dowiedziała ponieważ po prostu nie odczytała wiadomości od muzyka!

Czytaj też: JUSTIN BIEBER SPEŁNIŁ MARZENIE BILLIE EILISH

Przypominamy, że sytuacja wydarzyła się w marcu tego roku, kiedy Billie wyznała w jednym z wywiadów, że Shawn faktycznie wysłał do niej wiadomość, ale ona postanowiła jej nie odczytywać. Wokalista skomentował sprawę jedynie słowami "LOL wow". Większość wielbicieli była przekonana, że gwiazda po prostu żartowała, jednak bardzo szybko okazało się, że taka sytuacja faktycznie miała miejsce.

Niedawno w czasie rozmowy z fanami jeden z nich zapytał, czy Billie w końcu odpisała na wiadomość Shawna. Okazało się, że nie!

Czytaj też: BILLIE EILISH O SWOICH KONTROWERSYJNYCH STYLIZACJACH

Nigdy tego nie zrobiła. - wyznał Shawn

Jak myślicie, dlaczego właściwie nie odczytała tej wiadomości?

Czytaj też: SHAWN MENDES W NOWEJ KAMPANII CALVINA KLEINA!

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie