Podobne artykuły

A$AP ROCKY USŁYSZAŁ WYROK

2019.08.15 18:10 | © Stars.pl

Przypominamy, że A$AP Rocky spędził w szwedzkim areszcie ponad miesiąc. Niedawno rozpoczął się jego proces i sąd w końcu pozwolił mu wrócić do Stanów Zjednoczonych. Niedługo po zakończeniu rozprawy sąd ogłosił w końcu wyrok. Jesteście ciekawi jaką karę mu zasądzono?

Galeria

A$AP Rocky usłyszał w końcu wyrok w sprawie pobicia młodych mężczyzn na ulicach Sztokholmu. Przypominamy, że dwóch nastolatków zaczepiało ekipę Rocky'ego, a raper i jego koledzy ostatecznie dali się sprowokować i pobili mężczyzn.

Czytaj też: A$AP ROCKY SPĘDZI W WIĘZIENIU 6 MIESIĘCY?!

Galeria

Raper spędził miesiąc w szwedzkim areszcie, w którym czekał na rozpoczęcie procesu. Niestety na ogłoszenie wyroku musiał poczekać jeszcze kilka dni. Na szczęście po ostatniej rozprawie mógł wrócić do USA.

Galeria

Ostatecznie raper został uznany winnym, ponieważ on i jego znajomi przekroczyli granice użycia obrony koniecznej. Rocky uniknie więzienia, jednak będzie musiał wypłacić poszkodowanemu odszkodowanie i pokryć koszty postępowania sądowego.

Czytaj też: A$AP ROCKY DOSTANIE OGROMNE ODSZKODOWANIE?!

Galeria

Jestem oczywiście zawiedziony dzisiejszym werdyktem. Chcę podziękować jeszcze raz wszystkim moim fanom, przyjaciołom i każdemu, który okazał mi miłość w tym trudnym czasie. Będę szedł na przód. Dziękuję mojemu teamowi, managementowi, adwokatom, wytwórni i każdemu, kto stał po stronie sprawiedliwości. - napisał raper na swoim Instagramowym profilu

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie