Podobne artykuły

Meghan i Harry złamali protokół!

2019.09.25 09:40 | © Stars.pl

Meghan od czasu pojawienia się w rodzinie królewskiej budzi sporo kontrowersji. Nie da się ukryć, że Księżna ma swoje zdanie i nie zawsze podporządkowuje się zasadom panującym na dworze królewskim. Bardzo często łamie protokół do czego właściwie już wszyscy przywykli.

Galeria Rex Features/East News

Jej ciąża od samego początku budziła zainteresowanie mediów, które podejrzewały nawet, że Meghan udaje ciąże. Oczywiście okazało się to nieprawdą, a od kiedy mały Archie jest na świecie paparazzi palują by zrobić mu zdjęcie. Meghan i Harry chronią jednak jego prywatność i nie często pokazują go światu.

Czytaj też: Księżna Meghan szczerze o byciu mamą.

Galeria SplashNews.com/East News

Ostatnio świat obiegły informacje o kryzysie w związku Meghan i Harry'ego. Książe miał nawet zniknąć na cały dzień i nie dawać znaku życia. Patrząc jednak na nowe zdjęcia małżeństwa można domniemać, że były to tylko plotki.

Galeria SplashNews.com/East News

Meghan i Harry wybrali się do RPA w celach oczywiście służbowych. Zakochani nie szczędzili sobie czułości. Trzymali się za ręce i czule obejmowali, ale to nie wszystko! Fotoreporterzy uchwycili moment, w którym Harry i Meghan czule się całują!

Czytaj też: Bratanek Meghan pod wpływem narkotyków!

Jest to niezwykle rzadki widok, ponieważ protokół królewski zabrania im publicznego okazywania sobie uczuć. Jak widać miłość jest silniejsza niż zasady. Na takie łamanie protokołu, aż miło popatrzeć!

Co myślicie?

Czytaj też: Księżna Meghan była bliska łez przez Harry'ego.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie