Podobne artykuły

KAŻDA FANKA SHAWNA MENDESA MOŻE MIEĆ GO NA WŁASNOŚĆ

2019.09.25 18:38 | © Stars.pl

Shawn Mendes jest obecnie jednym z najbardziej popularnych młodych wokalistów na świecie. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że jego podobizny można znaleźć praktycznie wszędzie. Wielbiciele muzyka mogą kupić różne gadżety z jego wizerunkiem, jednak niedawno okazało się, że Shawn postanowił pójść o krok dalej. W najbliższym czasie fani wokalisty będą mogli stać się właścicielami lalki-Shawna, którą będzie można zabrać na spacer, lub położyć w łóżku.

Galeria

Jeszcze niedawno wielbicielki Shawna Mendesa miały nadzieję na to, że któregoś pięknego dnia całkowicie przypadkiem spotkają go na ulicy, a muzyk zakocha się w nich od pierwszego wejrzenia. Od jakiegoś czasu sytuacja nie jest już taka prosta, ponieważ wokalista związał się z Camilą Cabello i wszystko wskazuje na to, że zakochani świetnie się dogadują.

Czytaj też: SHAWN MENDES I CAMILA CABELLO POKAZALI PRYWATNE VIDEO

Galeria

Okazuje się jednak, że jeszcze nie wszystko stracone. Wokalista chce dać swoim fankom namiastkę siebie, którą będą mogły mieć przy sobie w każdej sytuacji. W czasie pobytu w Korei Południowej muzyk zorientował się, że można tam kupić lalkę-Shawna. Warto dodać, że kiedy zobaczył ją po raz pierwszy doszedł do wniosku, że jest to świetne rozwiązanie dla wielbicielek, które chciałyby mieć go przy sobie.

Ludzie, oni zrobili lalkę z miniaturowym mną!!! To super dziwne!!! - napisał pod fotkami z lalką-Shawnem

Czytaj też: SHAWN MENDES I CAMILA CABELLO SPOTYKAJĄ SIĘ OD PONAD MIESIĄCA?!

Nie da się ukryć, że twórcy lalki świetnie się spisali. Maleńka wersja Shawna jest jego wierną kopią. Co ciekawe, ma nawet tatuaże w dokładnie tych samych miejscach, co wokalista. Jak Wam się podoba?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie