Podobne artykuły

„Big Brother”: Nominacje i odejście za nami.

2019.09.30 08:38 | © Stars.pl

„Big Brother” powrócił na antenę TVN7 i wzbudza sporo emocji. Nowi uczestnicy są zdecydowanie bardziej wyluzowani i szybko się rozkręcili. Wielki Brat pozwala na imprezy, a uczestnicy są coraz bardziej otwarci i szczerzy. Doszło już do pierwszych pocałunków, łez i wyznań. Ostatnio Sławina wyznał, że był uzależniony od narkotyków, ale po jednej z imprez też on zdarł koszulkę z Malwiny, za co został karnie nominowany.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Choć początkowo nominowani byli Łukasz i Karolina, to grono to szybko się powiększyło. Dołączyła do nich Ania Izvarina, która przegrała jedno z zadań i wyżej wspomniany Sławina.

Czytaj też: „Big Brother”: Łukasz zakochany w Madzi?

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Wczoraj w „Big Brother Arena” okazało się, że to Karolina powinna opuścić Dom Wielkiego Brata decyzją widzów. Jednak ostatecznie to Łukasz miał zadecydować kto odejdzie. Wielki Brat pozwolił mu na to, gdyż docenił jego autentyczność. W Pokoju Zwierzeń puścił mu nagranie, na którym mężczyzna obejrzał swoje zachowanie. Miał zadecydować, on czy Karolina odejdą z programu. Ostatecznie zadecydował, że to Karolina pożegna się z show, a on będzie walczył dalej.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Kobieta po opuszczeniu murów powiedziała: Czuję szczęście i radość, bo spotkała mnie niesamowita przygoda. Mam nadzieję, że otworzą się przede mną nowe możliwości

Czytaj też: „Big Brother”: Kolejna wpadka!

W tym tygodniu do odejścia nominowani są Gosia i Kamil. Oboje dostali po 5 głosów. Jak myślicie, kto odpadnie?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie