Podobne artykuły

„Big Brother”: Wielki Brat bezlitosny!

2019.10.04 08:00 | © Stars.pl

„Big Brother” jest pełen napięć i emocji. Nie tylko uczestnicy zaskakują, ale i sam Wielki Brat. Tym razem okazał się on bezlitosny i bez słowa wyrzucił Aleksandrę Balawander z programu. Kobieta karnie opuściła Dom Wielkiego Brata. Co takiego zrobiła?

Galeria screen Instagram / @bigbrother.tvn7

Otóż mieszkańcy muszą przestrzegać zasad. Jedną z nich jest zakaz rozmawiania o nominacjach i właśnie tą zasadę złamała Ola. Próbowała ona wpłynąć na wyniki głosowania widzów, mówiąc, żeby głosowali na Kamila, tak by w programie została jedna z bliźniaczek. Na reakcje Wielkiego Brata nie trzeba było długo czekać:

Czytaj też: „Big Brother”: wszyscy zobaczyli piersi Malwiny!

Galeria screen Instagram / @bigbrother.tvn7

W związku z rażącym naruszeniem regulaminu przez Balawender, złamaniem najważniejszego prawa zakazu rozmów o nominacjach i nominowanych, Wielki Brat zdecydował, że uczestniczka w trybie natychmiastowym musi opuścić program. Decyzja ostateczna i nieodwracalna. Napisała produkcja w materiale prasowym.

Galeria screen Instagram / @bigbrother.tvn7

Decyzja Wielkiego Brata jest słuszna i oczywista. Zasady to zasady. Jak myślicie, czy w związku z tym w niedzielę nikt nie odpadnie? A może Wielki Brat przywróci któregoś uczestnika do gry?

Czytaj też: „Big Brother”: Romans i pocałunki na wizji!

Jak myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie