Podobne artykuły

„Big Brother”: płomienny romans na oczach widzów!

2019.10.17 09:31 | © Stars.pl

„Big Brother” zaskakuje, a raczej uczestnicy... Niektórzy wzruszają swoimi historiami a inni wręcz zadziwiają. Niedawno Sławina wyznał, że miał problemy z narkotykami, co bardzo poruszyło widzów.

Galeria Instagram.com/ bigbrother.tvn7

Kamil Lemieszewski chciał być lepszy i opowiedział historie ze swojego życia. Jednym słowem zszokował wszystkich. Jego historia o tym, jak usunął sobie nowotwór kombinerkami już nigdy nie zniknie z internetu, a on sam zapewnił sobie tytuł bajkopisarza roku.

Czytaj też: „Big Brother”: wszyscy zobaczyli piersi Malwiny!

Galeria Instagram.com/ bigbrother.tvn7

Teraz Kamil znowu zaskakuje, ale z innego powodu!

Galeria Instagram.com/ bigbrother.tvn7

W niedzielę do Domu Wielkiego Brata weszły dwie nowe uczestniczki. Natalia, uczestniczka tegorocznej edycji „Tom Model”, która szybko pożegnała się z programem i Ewa, która natychmiast zawróciła w głowie Kamilowi. Na oczach widzów rozwija się płomienny romans, ale widzowie maja podejrzenia, że para znała się już wcześniej.

Czytaj też: „Big Brother”: Kasia Olek zdradza ile zarobiła!

Galeria Screen TVN7/ 'Big Brother'

Jaki sens ma wpuszczanie do jednego programu ludzi, którzy się już znają? Widzowie nie są idiotami. Uczucie było już przed programem. Moim zdaniem oni się już znają, za szybko by to poszło, gdyby ona znała go tylko parę godzin. Widać było pierwszego dnia wzajemne spojrzenia i uśmiechy

Jeden z internautów twierdzi, że zdjęcia Kamila pojawiło się dużo wcześniej na profilu kobiety, a zdradzić go miał charakterystyczny sygnet. Mimo to, jest grono fanów którzy trzymają kciuki za Kamila i Ewę. A Wy?

Czytaj też: „Big Brother”: Mamy zwycięzce!

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie