Podobne artykuły

AVRIL LAVIGNE NIE ŻYJE?

2018.11.02 18:09 | © Stars.pl

W dzisiejszych czasach teorie spiskowe fanów często przekraczają dosłownie wszystkie granice logiki. Tak stało się również w tym przypadku. Jedna z teorii dotycząca samej Avril Lavigne jest nadzwyczaj ciekawa. Według niej piosenkarka zmarła kilkanaście lat temu, a od tamtej pory jej życie prowadzi... sobowtór!

Teoria o życiu po śmierci Avril powstała kilka lat temu w Brazylii. Według niej Avril zmarła w 2003 roku. W tym samym czasie zmarł również ukochany dziadek wokalistki, z którym była bardzo mocno związana. Zgodnie z teorią, po śmierci bliskiej osoby, piosenkarka popełniła samobójstwo.

W tamtych latach Avril Lavigne była w szczytowej formie, a jej kariera rozwijała się w zaskakującym tempie. Dokładnie rok wcześniej, piosenkarka wypuściła swoje największe hity - "Complicated" i "Sk8r Boi". Zespół artystki nie chciał tracić ciężko wypracowanego sukcesu, więc jego członkowie mieli znaleźć kogoś, kto godnie zastąpi wokalistkę. Jak mówi teoria - zespołowi udało się znaleźć sobowtóra Avril! Zwolennicy teorii do tej pory wierzą, że od 2003 roku zamiast Avril występuje wybrana przez zespół Melissa Vandella.

Większość fanów uważa, że rzeczy, które zmieniły się po domniemanej śmierci wokalistki takie jak zmiana stylu, pisma ręcznego, czy treści tajemniczych piosenek tylko potwierdzają teorię.

"Martwa" piosenkarka przez wiele lat nie komentowała tych plotek. Ostatnio jednak postanowiła wypowiedzieć się na ten temat w jednym z wywiadów. "Tak, niektórzy ludzie myślą, że nie jestem prawdziwą sobą. To jest dla mnie tak dziwne, dlaczego tak myślą?"

Myślicie, że mówiła to Avril, czy jednak Melissa Vandella?

Galeria fot. Imagine Direct, Getty ImagesGaleria Galeria Galeria fot. ONS
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie