Podobne artykuły

CÓRKA BECKHAMÓW ZASKOCZYŁA FANÓW NA KONCERCIE BILLIE EILISH

2019.10.30 17:31 | © Stars.pl

Jesteśmy przekonani, że większość fanów nie spodziewała się, że 8-letnia córka Davida i Victorii Beckham jest wielką fanką Billie Eilish! Niedawno mama zabrała ją na koncert wokalistki i opublikowała w sieci relację z wydarzenia. Nie da się ukryć, że Harper świetnie się bawiła! Wiedzieliście, że dziewczynka tak dobrze się rusza?

Galeria

Przypominamy, że Harper jest najmłodsza spośród dzieci Beckhamów, warto również dodać, że jest ich jedyną córką. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że dla rodziców jest prawdziwym oczkiem w głowie, a jakby tego było mało, udało jej się już zebrać miliony fanów na całym świecie. Wielbiciele każdego dnia zasypują Beckhamów pytaniami o 8-latkę, chcą wiedzieć jak się ubiera i jak spędza wolny czas.

Czytaj też: JUSTIN BIEBER SPEŁNIŁ MARZENIE BILLIE EILISH

Galeria

Jakiś czas temu, po wielu latach mieszkania w Stanach Zjednoczonych, rodzina Beckhamów zdecydowała się na powrót do Londynu. Nie da się jednak ukryć, że celebryci regularnie pojawiają się w USA, ponieważ mają tam wielu przyjaciół i kontrahentów. W czasie jednej z ostatnich wizyt w Stanach, Victoria postanowiła zabrać swoją córeczkę na koncert jej ulubionej wokalistki, Billie Eilish.

Galeria

Nie da się ukryć, że dziewczynka świetnie się na nim bawiła. Nagranie opublikowane przez Victorię w kilka minut podbiło serca wielbicieli z całego świata i nikt nie ma chyba najmniejszych wątpliwości dlaczego. Wiedzieliście, że Harper tak dobrze się rusza?

Czytaj też: BECKHAMOWIE NA RODZINNYCH WAKACJACH!

 
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie