Podobne artykuły

„Big Brother”: Uczestniczka odeszła z programu! Dlaczego?

2019.11.14 09:52 | © Stars.pl

Kolejna edycja „Big Brothera” trwa a w Domu Wielkiego Brata naprawdę dużo się dzieje. Wczoraj Ewa Kępys zdecydowała, że odchodzi z programu. W związku z tym eliminacje na uczestnika, który miałby odpaść w niedzielę zostały wstrzymane.

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

W Domu trwa tydzień Alicji w Krainie Czarów. W związku z tym magicznym czasem w programie pojawiła się Natalia Dawidowska, która niedawno odpadła z reality show,a do programu weszła razem z Ewą Kępys, gdy z programu karnie usunięto Aleksandrę Balawender i Katarzynę Strojek.

Czytaj też: „Big Brother”: wszyscy zobaczyli piersi Malwiny!

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Dziewczyny od samego początku bardzo się polubiły, a Ewa zaczęła romansować z Kamilem. Nie przeszkadzało jednak jej to w tym, by wyznać Natalii, że czuje do niej coś więcej. Gdy natalia pojawiła się w Sekretnym Pokoju z okazji magicznego tygodnia, przeprowadziła poważną rozmowę z Ewą. Zapytała koleżankę o relację z Dawidem, na co Ewa odpowiedziała: To, co się stało między mną a Kamilem tutaj, to wynikło od momentu [mojego] wejścia. Nawet, jak gdzieś tam się minęliśmy kiedyś w życiu, z racji podobnej branży

Galeria www.instagram.com/bigbrother.tvn7

Po tej rozmowie uczestniczki zdecydowała o wyjściu z Domu Wielkiego Brata. Czyżby Natalia przekonała ją, żeby dla niej opuściła program? Jak myślicie?

Czytaj też: „Big Brother”: w piątki nie obejrzycie programu na żywo!

Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie