Podobne artykuły

TAYLOR SWIFR WYWOŁAŁA FALĘ GRÓŹB W KIERUNKU SCOOTERA BRAUNA

2019.11.23 16:46 | © Stars.pl

Jeszcze niedawno Scooter Braun zarzekał się, że nie zamierza odpowiadać na zarzuty stawiane mu przez Taylor Swift. Bardzo szybko okazało się jednak, że postanowił zmienić podejście. Jeden z szefów Big Machine Records opublikował w sieci długie wyznanie zaadresowane do Taylor. Braun zdradził, że sytuacja jest niezwykle poważna!

Galeria

15 listopada gwiazda opublikowała w sieci oświadczenie, w którym wyjaśniła fanom, że jej zdaniem szefowie jej byłej wytwórni uniemożliwili jej wystąpienie na American Music Awards 2019, w czasie której miała dostać nagrodę dla Artysty Dekady. Co ciekawe, przedstawiciele Big Machine Records już wielokrotnie zabierali głos w tej sprawie, jednak wcześniej nie skomentował jej Scooter Braun. Warto jednak dodać, że to właśnie do niego Taylor ma największy żal.

Czytaj też: TAYLOR SWIFT POJAWI SIĘ NA ŚLUBIE KATY PERRY?!

Galeria

Kilka dni po opublikowaniu posta Taylor, Sooter wyznał, że nie planuje publicznego odpowiadania na jej zaczepki. Bardzo szybko okazało się jednak, że nie zamierza dotrzymać tej obietnicy i już kilka godzin później opublikował wypowiedź, w której oznaczył wokalistkę.

Braun wyznał, że zdecydował się na ten krok ponieważ Taylor swoją wypowiedzią wywołała falę gróźļ pod adresem Brauna. Jedną z nich opublikował w sieci:

Czytaj też: NICKI MINAJ WZIĘŁA ŚLUB W TAJEMNICY!

Cześć. Dlaczego po prostu nie umrzesz bezdzietnie? Jutro kupię pistolet i strzelę ci prosto w głowę

Taylor Swift, od twojego publicznego oświadczenia z ubiegłego tygodnia dostaję liczne groźby śmierci, adresowane do mojej rodziny. Dziś rano przemówiłem publicznie po raz pierwszy, mówiąc, że nie będę uczestniczył w wojnie w mediach społecznościowych. Ale wieczorem wróciłem do domu i dowiedziałem się, że moja żona otrzymała telefon, zagrażający bezpieczeństwu naszych dzieci, a także inne groźby. (...) Jestem przekonany, że nie ma nigdy takiej sytuacji, która byłaby warta ryzykowania czyimś bezpieczeństwem. - napisał Braun

Czytaj też: TAYLOR SWIFT NIE MYJE NÓG

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie