Podobne artykuły

WIEMY KIEDY IAN SOMERHALDER STRACIŁ DZIEWICTWO

2019.12.05 16:20 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że utrata dziewictwa gwiazd jest niezwykle interesująca dla większości wielbicieli z całego świata. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że media praktycznie przez cały czas starają się poznać jak najwięcej szczegółów dotyczących pierwszego razu kogoś sławnego. Niedawno Ian Somerhalder zdecydował się na zdradzenie tej tajemnicy.

Galeria

Kobiety z całego świata od kilku lat z przyjemnością oglądają Iana w roli Damona Salvatore w Pamiętnikach Wampirów. Nie da się ukryć, że to właśnie dzięki tej roli aktor zdobył ogromną popularność i obecnie jest uważany za jednego z najbardziej seksownych facetów na świecie. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że temat jego życia seksualnego aż tak interesuje jego fanów.

Czytaj też: JOANNA PRZETAKIEWICZ O SWOIM PIERWSZYM RAZIE

Galeria

Aktor postanowił jednak zdradzić kilka szczegółów. Co ciekawe opowiedział między innymi o tym kiedy właściwie po raz pierwszy poszedł z kimś do łóżka! Niedawno Andy Cohen zapytał 40-latka kiedy właściwie stracił dziewictwo. Nie da się ukryć, że jego odpowiedź zaskoczyła większość wielbicieli!

Miałem trzynaście lat - wyznał

Czytaj też: JEREMY CLARKSON NAZWAŁ 16-LATKĘ IDIOTKĄ

Nie da się ukryć, że był wyjątkowo młody. Warto jednak dodać, że pomimo tak młodego wieku dobrze to wspomina.

To było zabawne! Gdy masz 13 lat i jesteś chłopakiem albo dziewczyną, chłopacy są bardzo za tym. - zdradził

Czytaj też: ANJA RUBIK O MASTURBACJI

Co ciekawe, aktor wyznał również, że partnerka miała wtedy 16 lat. Zdradził również, że obecnie kiedy sam jest ojcem przerażają go takie sytuacje.

Wszyscy moi przyjaciele, mają synów, mówią: „Tak, idziesz na randkę, super!”, podczas gdy wszyscy ojcowie córek mówią: „Zabiję tych małych drani!”. To bardzo niesprawiedliwe.

Czytaj też: RIHANNA PONOWNIE ODŁOŻYŁA MACIERZYŃSTWO NA PÓŹNIEJ

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie