Podobne artykuły

OFFSET ZDRADZA CARDI B Z DZIEWCZYNĄ TEKASHI69?!

2019.12.05 18:02 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że ukochana Tekashi69 po raz kolejny rozpętała prawdziwą medialną burzę. Jade opublikowała w sieci post, w którym zamieściła wiadomość, którą podobno dostała od… Offseta! Myślicie, że raper po raz kolejny zdradza żonę? Wszystko wskazuje jednak na to, że Cardi B nie uwierzyła w słowa dziewczyny i będzie bronić ukochanego męża. Co ciekawe, gwiazda dodała również, że ktoś po prostu włamał się na konto Offseta!

Galeria

Nie da się ukryć, że Cardi B jest nie tylko jedną z najbardziej rozpoznawalnych, ale i kontrowersyjnych raperek na świecie. Pomimo tego, że w ostatnich miesiącach była wyjątkowo spokojna, wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny wplątała się w medialną burzę. Tym razem wszystko zaczęło się od dziewczyny Tekashi69, która twierdzi, że dostawała dwuznaczne wiadomości od męża Cardi B! Jakby tego było mało, jedną z nich opublikowała w sieci.

Czytaj też: TEKASHI69 ZA KRATKAMI, A JEGO DZIEWCZYNA CHWALI SIĘ SEKSOWNYMI FOTKAMI!

Galeria

Jednak czy to faktycznie możliwe żeby Offset po raz kolejny zdradzał żonę? Przypominamy, że po ostatnim takim incydencie robił wszystko co w jego mocy żeby odzyskać Cardi B, a raperka ostatecznie postanowiła mu wybaczyć. Jesteśmy jednak przekonani, że nie zrobiłaby tego po raz drugi.

Ukochana Tekashi69 przebywającego obecnie za kratkami opublikowała w sieci treść rzekomej wiadomości od Offseta:

Czytaj też: CARDI B I OFFSET NA WSPÓLNYCH WAKACJACH

Naprawdę za Tobą tęsknię

Jesteście ciekawi jak zareagowała na to Cardi B? Co ciekawe, raperka trzyma stronę swojego męża. Wyznała również, że ktoś po prostu włamał się na jego telefon…

Czytaj też: OFFSET PRZYZNAŁ, ŻE TĘSKNI ZA CARDI B!

Hackowanie zaczęło się kiedy wszystko się wydało dlaczego nie zaczęło się o 1:00 w nocy - napisała Jade

Komu wierzycie?

Czytaj też: OFFSET NIE CHCE ZAJMOWAĆ SIĘ CÓRKĄ!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie