Podobne artykuły

BILLIE EILISH OBCHODZI 18. URODZINY

2019.12.18 21:41 | © Stars.pl

Nie od dziś wiadomo, że Billie Eilish nie mogła już doczekać się swoich 18. urodzin. Co ciekawe, okazało się, że miesiące zleciały zdecydowanie szybciej niż przypuszczała i obecnie artystka ma aż dwa powody do świętowania! Billie nie tylko obchodzi 18. Urodziny ale również należy do grona najbardziej popularnych gwiazd młodego pokolenia!

Galeria

Billie urodziła się 18 grudnia 2001 roku. Artystka regularnie wyznawała w wywiadach, że bardzo chciałaby już skończyć 18 lat. Warto jednak dodać, że udało jej się zrobić ogromną karierę jeszcze jako nastolatka, a teraz, kiedy jest już dorosłą kobietą może być wzorem i przykładem dla swoich wielbicieli.

Czytaj też: BILLIE EILISH MA CHŁOPAKA?!

Galeria

Jesteśmy przekonani, że artystka planowała swoje 18. Urodziny od wielu miesięcy. Z pewnością większość wielbicieli nie spodziewała się jednak, że artystka rozpocznie ten dzień od rezentu dla fanów! Gwiazda opublikowała w sieci video, na którym pokazała urywki ze swoich pierwszych prób, które urządzała w dzieciństwie. Billie nigdy nie ukrywała, że jest ogromnie wdzięczna swoim rodzicom, że nie wysłali jej do normalnej szkoły, dzięki czemu miała dużo czasu na rozwijanie talentu muzycznego.

Co ciekawe, gwiazda zdradziła również, że ubiegły rok był najlepszym rokiem w jej życiu. Przypominamy, że udało jej się wydać płytę i zyskać sławę praktycznie na całym świecie. Jakby tego było mało, gwiazda regularnie koncertowała i spotykała się ze swoimi wielbicielami.

Czytaj też: BILLIE EILISH JEST... GRUBA?!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie